2726
عنوان

بچم زخم دهنش خوب نمیشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 22 پست
به زور بده پاشو سرپا بهش بده تا عادت کنه منم دخترم اصلا شیرمو نمی‌خورد ۶ ماه خودمو کشتم بعد اون دیگه ...

دو روزه چند ترفند استفاده کردم ولی نمیخوره الان یک سالشه خیلی طوده از شیر جدا بشع

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخر چیکار کردی شیرتو خورد؟

من خیلی شیرم کم بود اصلا پر نمیشد ...فقط اینکه من خیلی حرص خوردم تا کم کم خودش خوب شد خورد شما حرص نخور باید دورش بگذره مطمن باش خوب میشه فقط لاغر میشه که بعدش باز وزنش برمیگرده

2728
شیرتو بدوش حسابی بعد سینه تو بشور و‌توی خاب بهش شیرتو بده اگر تو بیداری نمیخوره چیز دیگه ای بهش ند ...

خیلی درد میکنه وقتی میدوشم خیلی پر میشه ... بچم انقدر لاغزه ک نمیتونم چیزی ندم ک گرسنه بمونه شیرمو بخوره... هر چقدرم گرسنه باشه شیرمو نمیخوره دو روزه

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن  
دو روزه چند ترفند استفاده کردم ولی نمیخوره الان یک سالشه خیلی طوده از شیر جدا بشع

پسر من بجای غذا بیشتر شیر می‌خورد و خیلی اذیت میشدم دوازده یا سیزده ماهه از شیر گرفتم چون هم خودم و هم بچم اذیت می‌شدیم دیگه یه سال بسته 

عزیزم باید میوه بهش بدی فکر کنم

پسرم الان ۱۵ سالشه یک سالونیمش بود به مدت ۲سال افت داشت هیچی نمی خورد سرچ کن کمبود ویتامین باعث افت میشه میوه خوبه بازم سرچ کن باید حرارت بدنش بیاد پایین

خیلی درد میکنه وقتی میدوشم خیلی پر میشه ... بچم انقدر لاغزه ک نمیتونم چیزی ندم ک گرسنه بمونه شیرمو ب ...

دوش اب گرم بگیر روی سینه هات ک گرم بشه و با شیردوش تند تند خالیشون کن

اگر اصلن شیرتو نمیخوره و یکسالشه

دیگه غذا میخوره،از شیر بگیرش مشکلی نداره

ماهیچه گوسفندو بزار حسابی بپزه تا ابش غلیظ بشه

ابشو بسته های کوچیک کن تو فریزر تو همه غذاهاش بریز،تو برنج و...سوپش ک عاااالیه و وزن میده ب بچه