2328

گذاشتین لایک 

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2343

عکس خودمو شوشو

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

من عکس ریشاشو میزارم لطفا بااین وارد بشید 😌😌🧿

هانیه و کاظم اینستام مثلا 🤣

من یه مامان بیست سالم مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋          دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
عکس خودمو شوشو

چنقده گشنگین شما 😂😍

من یه مامان بیست سالم مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋          دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
عکس خودمو شوشو

چقدر نازی شوهرت مثل بازیگراست عاشق چال گونم

ای فلک گر من نمی زادی اجاقت کور بود 😔من ک خود راضی ب این خلقت نبودم زور بود😭من ک باشم یا نباشم کار دنیا لنگ نیست من بمیرم یا بمانم ک کسی دلتنگ نیست🥺

اگه کسی به شوهرم نگاه چپ کنه یا اسکرین شات بگیره بزاراینستا شیرموحلالش نمیکنم😐🤨

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفع میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺