2703
2553

کی چکار کرده

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور چیشده 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2720
 پیش رئیس بیمارستان

ببین من ۲تابچه دارم یکیشون انگشتش آسیب دیده بشدت.بررم بیمارستان مشغول کاراین بودم بچه کوچیکترم که ۲سالشه پشت سرم بودکه دیدم یکی ازنگهباناکه ازونوراومد سرش دادزدترشوندش)بخاطرخنده ومسخره بازی)بچم زهره ترک شد...ازت خواهش میکنم اگه میدونی کجابایدبرم بهم بگو

ببین من ۲تابچه دارم یکیشون انگشتش آسیب دیده بشدت.بررم بیمارستان مشغول کاراین بودم بچه کوچیکترم که ۲س ...

وایی چه نگهبانی من بودم یجوری همونجا جوابشو میدادم دیگه از این کارا نکنه.

بچه گناه داره میترسه. 

برید پیش رئیس بیمارستان 

2714
وایی چه نگهبانی من بودم یجوری همونجا جوابشو میدادم دیگه از این کارا نکنه. بچه گناه داره میترسه.&nbs ...

مثلامن چجوری میتونستم جوابشوبدم؟راهنمایی کن.فرداصبح قراره شوهرم بره پیش رئیس خودمم بهش زنگ بزنم

مثلامن چجوری میتونستم جوابشوبدم؟راهنمایی کن.فرداصبح قراره شوهرم بره پیش رئیس خودمم بهش زنگ بزنم

بگو چرا بچه منو میترسونی

خودت خوشت میاد یکی بچه تو بترسونه

بچم با گریه بیمارستان رو نذاشته سرش که داره میخنده.

بعدم بیمارستان طبیعیه انواع صدا توش باشه 

مکان‌ اروم نیست کسی که اروم باشه و چیزیش نباشه که نمیاد اینجا

شما میخای یجای اروم باشی کارتو عوض کن.

بعدم خودتو شوهرت برین پیش رییس بیمارستان همون که بهش تذکرم بدن خوبه

بگو چرا بچه منو میترسونی خودت خوشت میاد یکی بچه تو بترسونه بچم با گریه بیمارستان رو نذاشته سرش که ...

بچه من نمیخندیدکه بیچاره.داشت میومدپیش من.اون آقابعدازترسوندن بچع من خندید.احمق برای خودش کیف میکرد..فرداقراره شوهرم بره حراست.خواهش میکنم دعاکن توبیخش کنن باورمیکنی الان ازغصه فشارم افتاده خابم نمیبره