2726
عنوان

کسی هست رشته روانشناسی بدون کنکور تو پیام نور بخونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 36 پست
بدون کنکور یا با کنکور ؟؟ اخه میگن بدون کنکور هزینش زیاد میشه من میخوام بدون کنکور بخونم

پیام نور فرقی نداره با کنکور بری یا بدون کنکور، هم توی دانشگاه بهم گفتن هم توی گوگل دیدم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما ترم چندی؟میشه کلاسو کلا نرفت فقط برا امتحان رفت؟ اینده شغلیش چطوره؟

ترم ۴

کلاس نری ۸ نمره ی میانترم تو از دست میدی بهتره کلاسارو شرکت کنی

آینده ی شغلی هم بستگی به خودت داره

چقدر تحصیلاتت رو ادامه بدی

چقدر مطالعه ی آزاد تو این زمینه داشته باشی،کارگاه های روانشناسی شرکت کنی و ....

در کل باید علاقه داشته باشی

ترم ۴ کلاس نری ۸ نمره ی میانترم تو از دست میدی بهتره کلاسارو شرکت کنی آینده ی شغلی هم بستگی به خود ...

اا جدی؟من رو نرفتن ب کلاسا حساب کرده بودم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
عزیزم  میشه بدونم چجوری میشه بدون کنکور تو رشته روانشناسی شرکت کرد؟؟ من مهندسی کامپیوتر دارم ...

موقع انتخاب رشته انتخاب میکنین 

کافی نت ها انجام میدن فکر میکنم تا ۶ شهریور هم وقت داره 

فکر نمیکنم هزینش ربطی به قبولی با کنکور یا بدون کنکور داشته باشه

سلام ، ربط که داره آخه با کنکور اگ روان شناسی روزانه قبول بشی بدون هزینه هست خوابگاه هم شاید بدن رایگان بستگی ب دانشگاه داره بعضیا دو سال رایگان بعضیادظرفیت ندارن و... شبانه هزینه داره پیام نور و غیر دولتی و آزاد و اینا بیشتره هزینش اما چقدر بستگی به این داره کجا زندگی میکنی

آموزش ابتدایی خوبه یا روان شناسی؟

مطمئنن آموزش ابتدایی 

به شرط اینکه خیلی درس خون باشی و بعدش با امتحان جذب آموزش و پرورش بشی یا بری حق التدریسی 

روانشناسی جز ت وشهرهای بزرگ که کار داره 

ت وبقیه شهرها هیچ کاری براش نیست 

آموزش ابتدایی خوبه یا روان شناسی؟

خب به خودت نگاه کن اگه دوست داری ابتدایی تدریس کنی و شغلت بی برو برگشت تضمین باشه خب ابتدایی بزن چون از روز اولی ک دانشجو بشی حقوق داری هرچند ک حقوقتونو اون اول ماه ب ماه نمی ریزن گاها اما بریزن هم مثلا اگ دو ماه نداده باشن دوماه و ی جا میریزن خوابگاه سردانشگاه هست و وقتی میخوان حقوق بریزن برات پول خوابگاه بر میدارن اگ خوابگاهم نری باز اون کسری حقوقه هست . اگ روان شناسی دوس داری و علاقتع میتونی اونو انتخاب کنی دانشگاهش حتما تهران باشه یا ن مهم نیست ی دانشگاه روزانه تو شهر خودت هم خوبه و بعد 4 سال میتونی ازمون استخدامی بدی و میتونی دکترا بخونی مطب بزنی . آیا حوصله حرف زدن با ی عالمه ادم و درد دل کردنشونو داری آیا فن بیانت خوبه آیا خوب گوش میدی ؟ آیا توانایی درک مشکل دیگران و داری اگ داری خب تا اینجاش روان میتونی بری و دیگه بقیش ب تحقیقت بستگی داره🧡

2706