2726
ن عشقم مشکلی نیس معمولا بچه ها تلفیقی از گروه خونی پدرمادر میشن گروه خونی بچه ات هم عالیه

مرسی عزیزم

آخه یسری مشکلات خونی داره 

چندجا دیدم زده بودن اگر گروه خونی مادر و بچه فرق کنه یسری مشکلات پیش میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چ مشکلی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2728

منم آ ب مثبتم

پدرم ب مثبت

مادرم آ مثبت

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

من آ ب مثبت هستم شوهرم او منفی نمیدونم بچم چیشده  

عکس پروفایل خودم هستم با فیلتترو آرایش و گریم شدم این..در تاریخ 1400:11:26به دوستم رمز عبور دادم تا هر وقت من نبودم نی نی سایت اون بیاد بهش اعتماد کردم به دلایلی نداره نی نی سایت برای خودش پس بدونید این کاربری دوتا کاربر داره.......فاطمه جان امیدوارم از اعتماد من سو استفاده نکنی
مرسی عزیزم آخه یسری مشکلات خونی داره  چندجا دیدم زده بودن اگر گروه خونی مادر و بچه فرق کنه ی ...

الان دخترت میتونه از همه گروهای خونی مث تو یا باباش یا حتی o خون بگیره اما فقط میتونه بab خون اهدا کنه هیچ مشکلی نداره گلم

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱