2726
عنوان

پوشک بچه😣😣😣😣😣

145 بازدید | 17 پست

دوقلوهام ۲سال ۵ماهشونه دوماهه از پوشک گرفتم اما شبا هنوز جیش میکنن ی شب خواب بمونم دیرتر ببرم دستشویی جاشو خیس میکنه خسته شدم کمردرد گرفتم اخه بغل میکنم میبرم وزنشون هم ماشاالله پایین نیست تمام خونم بو گرفته هرچی میشورم باز بو میده موندم چ کنم شبا تاکی اینطورن چیزی هم پهن میکنم اینقدر غلت میزنن ی جا نمیمونن ک فقط شب این مشکل هست 😣😣😣😣

شرمنده ها ولی عکس بده من دوقلو دوس دارم ببینم😂

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود ار پوشک گرفتیشون  از عوارض اونه

نه اصلا من یه ماه مونده بود ب تولد دوسالگی از پوشک گرفتم

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢
2728

منم دخترمو از مای بیبی گرفته بودم مریض شد نمیتونست بلند بشه مای بیبی کردم دو روز الان دیگه بی اختیاری گرفته اصلا نمیتونه خودشو نگه داره سلام جیش می‌کنه ۱۷, ماهشه شبام بلند نمیشه بخوام ببرم جیش کنه منم تازه همه جارو شسته بودم اعصابم بهم ریخته

زود ار پوشک گرفتیشون  از عوارض اونه

هر بچه ماتفاوته من دخترم دیگ از ۱۵, ماهگی نزاشت مای بیبی کنم اصلنم جیش نمی‌گفت قشنگ می‌گفت مریض شد دو روز مای بیبی کردم الان نمیتونه خودشو نگه داره اون مدت خییییلی هندونه خورد نمیدونم سردی کرده یا چیه

منم دخترمو از مای بیبی گرفته بودم مریض شد نمیتونست بلند بشه مای بیبی کردم دو روز الان دیگه بی اختیار ...

خیلی زوده در حق بچه تون ظلم نکنید . مغز بچه از ۲ سال ۹ ماه به بعد در مورد کنترل ادرا و مدفوع بهش فرمان میده ، چطور از بچه ۱۷ ماهه این توقع رو دارید . 

از پوشک گرفتن خیلی سخته.  فقط شبا تا حس کردی دارن تکون میخورن بیدارشون کن ببر دستشویی.  کم کم یاد میگیرن. کلا سخته کار یه روز دو روز نیست. چندین ماه درگیری 

من ده ماه شد تا بچم شب و روز رو یاد گرفت

بنظرت زود نیست ۲ سالگی بگیری بچه بهتر همکاری میکنه

من خودم نگرفتم خودش گریه میکرد مای بیبی و در میآورد دیگه نزاشت ببندم همکاری هم میکرد اصلا ت شلوار جیش نمی‌کرد مریضی گند زد 

از پوشک گرفتن خیلی سخته.  فقط شبا تا حس کردی دارن تکون میخورن بیدارشون کن ببر دستشویی.  کم ...

روز رو قشنگ یاد دارن و خداروشکر اذیت نکردن جز اینکه اوایل از پی پی میترسیدن و خوب شدن اما مشکل فقط شباهست اخه بعضیا میگن بیدارش نکنی بچه رو عصبی میشه بغل کن ببر

خیلی زوده در حق بچه تون ظلم نکنید . مغز بچه از ۲ سال ۹ ماه به بعد در مورد کنترل ادرا و مدفوع بهش فرم ...

من ب خواست خودم نگرفتنش خودش دیگه نزاشت مای بیبی. کنم و هر وقت جیش داشت می‌گفت الان نه میگه ن میراره مای بیبی کنم همینکه جیش می‌کنه صدا می‌کنه میگه

2706