2726
عنوان

انتخاب رشته

158 بازدید | 25 پست

سلام وقتتون بخیر دوستان 

من امسال انتخاب رشته دارم از اونایی که تو این شغل ها هستن کمک میخواستم 

من امسال پرستاری  قبول نشدم 

و میگم مهندسی کامپیوتر تقریبا علاقه دارم 

به نظر شماها من مهندسی کامپیوتر بخونم امسال وارد دانشگاه شم درآمد داره (برنامه نویسی)

یا نه بخونم برای سال بعد پرستاری 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

و( اینکه میگن پرستاری یکم با روحیاتمم اوکی نیس )

و خیلیا گفتن پرستاری .کامپیوتر آینده نداره 

تعداد رای : 8
نظرسنجی
پرستاری ؟
5
62%
مهندسی کامپیوتر (برنامه نویسی و غیره ...)
3
37%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کامیپوتر بسیار رشته پر کاربرد و درامدزایه ولی باید حسابی توش تاپ باشی تا بتونی وارد بازار کارش بشی مخصوصا اگه برنامه نویسی یا فتوشاپ رو اصولی یاد بگیری نونت تو روغنه رشته پرستاری هم اگه صبر و حوصله و تحمل دیدن مریض ها توی حال بد و خون و بیمارستان و اینارو نداری سمتش نرو چون از یک جایی به بعد واقعا از این رشته زده میشی بازار کارشم همچین اش دهن سوزی نیست چیزی که زیاده پرستار🤦🏻‍♀️

مجاز که شدم ولی مشخص نیست بیارم باید شهریور مشخص شه چای پارسال تا سی و چهار هزار گرفته امسال افزایش ...

اها پس انسانی هستی. فک کردم تجربی که میخوای فرهنگیان بری. من خودمم امسال دو دلم که بمونم بخاطر فرهنگیان یا برم

ببین مهندسی کامپیوتر بستگی به مهارتتم داره اگه صرفا مدرک داشته باشی و کار بلد نباشی فایده ای نداره خودت باید پیگیر باشی مهارتتو ببری بالا البته که من خودمم بین اینو فرهنگیان موندم اگه تهران بتونم قبول شم مسلما انتخابم کامپیوتره و اینکه پرستاری ام تاجایی که من شنیدم کار سختیه ولی باز هم به خودت و علایق و سلایقت بستگی داره

2706