2733
2734

بعد 4سال خدا چرا نمیخاد ماشین دار بشیم امشب موتور شوهرم خراب شد دلم براش کباب شد خدا کجاست چرا بهم ماشین نمیده خونه نمیده پولمون توبورس رفت حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتقادی ندارم

اینقدر دیدم تازه به حساب خودشون حای مطمین‌ استخاره گرفتن و بدبخت شدن

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
عزیزم اگه پول داری برو ماشین بخر دیگه استخاره لازم نداره که

با وام میخام بخرم موتور شوهرمم میخام بفروشم یکم پول تو دوماه جمع کنم میشه 50میلیون گفتم یک پراید مدل82اینا بخریم

استخاره رو آخه واسه همچین چیزی میزنن؟بعدم بد بیاد بگیم چرا خدا نمیخواد؟ نه عزیزم خدا برا بنده اش بد نمیخواد ان شاءالله هرچیزی خیره برات پیش بیاد ولی استخاره جایگاه خاص خودش رو داره جایی که عقل کار میکنه و راه و چاه مشخصه استخاره نمی زنن

نترس و غمگین نباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)
ما هم توی بورس بدبخت شدیم. تنها نیستی منم خونه ام رفت

ابجی پول وام بود گفتم دوبرابر بشه خونه بخریم نصف پولمون رفت حدود50میلیون شوهرم همش بهم میگه ورشکست شدیم اعصابم میریزه بهم

استخاره رو آخه واسه همچین چیزی میزنن؟بعدم بد بیاد بگیم چرا خدا نمیخواد؟ نه عزیزم خدا برا بنده اش بد ...

اینترنتی گرفتم خودمم زیاد قبولش نکردم ولی میترسم ضرر کنم چون با 50میلیون پراید بدرد نخور گیر میاد

2706