2733
2734
عنوان

برگشت معشوق

143 بازدید | 15 پست

بچه ها چجوری میشه کسیو ک باهاش کات کردی برگردانید دعا قانون جذب هرچی دارین بگین.نگین ک بیخیال شو و اینا چون خیلی دوسش دارم و مقصر خودمم بودم با معذرت خواهی درست نشد رفت.نمیخوام بیشتر غررورم بشکنه.فقط می‌خوام برگرده همین چه راهی پیشنهاد میدم تو رو خداااا

خودش دلش تنگ بشه برمیگردع 

چون معذرت خواهی هم کردی 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اندکی صبر کن فرزندم اندکی صبر 

اگه به قانون جذبم باور داری ساب برگشت گوش بده ولی اگه  باور نداری ج نمیده

__ Memento mori __     اگه مخالف نظرمی قانعم کن گزارش نزن کوچولو     https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-963163-wvv9Gzz اگه بحثی بود ک نشد تو نی نی سایت گفته بشه:) 👆
2728
خودتون امتحان کردین؟جواب گرفتین

من کسیو برنگردوندم خب🥲 ولی ساب یه چیز تایید شدس بستگی به ذهنت داره خیلیا نتیجه میگیرن نمدانم بازم

__ Memento mori __     اگه مخالف نظرمی قانعم کن گزارش نزن کوچولو     https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-963163-wvv9Gzz اگه بحثی بود ک نشد تو نی نی سایت گفته بشه:) 👆
2738

قانون جذب خرافاته و هیچ حقیقتی نداره 

با این قانون ابلهانه هیچ اتفاقی نمیفته

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
2706