2733
2734
عنوان

مادرها ی الان ومادر های اینده

100 بازدید | 7 پست

همیشه تب بر پلمپ تو یخچالتون داشته مثل پروفن که خیلی قویه یا شیاف واسه وقتی که بچه تب داشت اگه جایی بودین که دست رسی به تب بر نداشتید یا تب بر اثرش کم بود عرق کاسنی  مؤثره ویا پیاز رنده شده بمالید به کف پای کودک نزارید کف پاش خشک بشه هر پنج دقیقه یه پیاز تازه  استفاده کنید انشالله کمتر از بیست دقیقه تب کم میکنه

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند 

من بچم سه سال و نیمه از اول که بدنیا اومد تا الان همیشه تب بر پلمپ داشتم تو خونه

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر پلمپ نباشه اما تو یخچال باشه چی؟  اثر بخشی نداره؟

فکک کنم بعضی شربتا بعد یه ماه فاسد میشن از وقتی درشون رو باز کنی زمان مصرف دارن

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
اگر پلمپ نباشه اما تو یخچال باشه چی؟  اثر بخشی نداره؟

بیشتر از یک ماه بدرد نمیخوره حتی تو یخچالروش نوشته

سوره تکویر برای چشم زخم و سحر سه بار شب سه بار روز با صدای بلند 
2738