2733
2734

چی مثلا؟

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

خواستم براش دلبری کنم

براش خوندم

یه شوهر دارم دوستش دارم منتظر دومیشم

بیچاره شوهرم اینجوری😲 شد

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواستم براش دلبری کنم براش خوندم یه شوهر دارم دکستش دارم منتظر دومیشم بیچاره شوهرم اینجوری😲 شد

سلطان دلبری های نامنظم🤣🤣🤣🤣🤣

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2731

نمیدونم جز بامزه ها میشه یا نه ولی الان این رسید تو ذهنم 

اوایل نامزدی رفته بودیم بیرون جایی بودیم اب ریختم دستاشو بشوره همسرمم اومده مثلا بامزه بازی در بیاره دستشو‌که شست یکم اب دستشو پاشید تو صورتم 

منم که شوخی  تو کتم نمیره کلا 

همون جا شیشه ابو‌پاشیدم تو صورتش 

همین جوری خشک دست تو هوا مونده بود 

هنگ‌ کرد 

😄

شوهرم سرش و از ماشین برده بود بیرون و داست با خواهر شوهرم صحبت میکرد

هوا خیلی گرم بود و کولر ماشین روشن بود

من عجله داشتم هر چه زودتر شیشه و بکشم بالا

اصلا حواسم نبود که شوهرم هنوز داره صحبت میکنه

شیشه بالا کشیدن همان و گردن شوهرم ور آستانه قطع شدن همان🥴🥴🥴🥴

تو قرار دل بیقرار منی ❤️❤️❤️
2738

زلزله شده بود بعد ما خواب بودیم رو تخت 🤓 ( بخدا خواب بودیم )‌‌

بعد زلزله تموم شد شوهرم یه چشش رو باز کرد گف تموم منم همون جور می خودش گفتم آره 👀 

بعد بغل کردیم همو خوابیدیم 🫂‌‌

در این حد بی‌خیال 

استاد هشتک گذاری 🙂🤙 مخالف کودک همسری 😌 مخالف اسم های عربی 🥀 مخالف خرافات 🤞 مخالف تبعیض نژادی 😊 مخالف تبعیض جنسیتی 🙃 مخالف توهین به عقاید یکدیگر ☺️ مخالف رسومات احمقانه 😄 مخالف آدم هایی سست عنصر که حرف هاشون ریشه ای نداره 🖖 اگه آدمی هستی که با همه این ها موافق هستی نه توی تاپیک من بیا نه لایک کن نه ریپلای بزن      (🫀 ۱۴۰۱/۵/۱۶ 🫀)

شب خواستگاری ک رفتیم ط اتاق از قبل حرفامون زده بودیم دوست بودیم ط اتاق ک رفتیم حرف بژنیم هی گفت رژتپ کمتر میشه بکنی گفتم ن لبامو بوسید موقعی ک اومدیم دور لبم رژی بود هیچی نفهمید فقط مامانم چش ابرو میرف😂😂

اولین باری که باهم رفتیم ببرون پشت فرمون بود داشتیم بستنی میخوردیم ی نگاه کردم دیدم بستنی من داره تموم میشه اون از بس حرف میزنه بستنیش داره اب میشه منم شکموووو بهش گفتم مبای بستنی عوضی گفت دهنی نیست گفتم اخرش که چی من حساس نیستم عوض کردیم فهمید سرش کلاه رفته گفت یا اباالفضل چه سیاست مداری هستی تو خدا به دادم برسه

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘

نم بامزس یا ن ولی اوایل ازدواجمون بود حموم میکرد منم تو حموم نشسته بودم...خلاصه شامپو زد رف زیر دوش من هی اروم رو سرش شامپو میرختم و اون بدبخت هی میشست هی میگف ای بابا چرا اینجوریه چشاشم نمیتونست باز کنه دیگه خندم گرف و فهمید کار منه😂😂بعد انداختم بیرون ا حموم منم رفتم لیوانو اب سرد نیمه پر کردم در حمومو وا کردم هنو ا شک اول نیومده بود بیرون ک شک دوم بهش وارد شد😂😂😂دیگ هیچی دیگ چشتون روز بد نبینه بعدش ک من رفتم حموم کلی اذیتم کرد

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
2706