2703
2553
عنوان

آخرین مهمونی که رفتین کی بود؟ غذاشون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 109 پست
ماهم اینجوریم  ولی خانواده همسرم نه فقط زرشک پلو

خانواده همسرمنم خوشم نمیاد ازمهمونیهاشون،، ازکسی خوششون بیاد سفره پرهههه

ازکسی بدشون بیاد خالی😑

خداروشکر همسرم مثل خودمه،، احترام مهمون وخیلی حالیشه💚

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا خورشت رو فقط پر گوشت میکنن طعم نداره ولی پر گوشته یادمه خوابگاه بودیم غذا از خونه می‌بردیم برا ...

اتفاقا من خودم زیاد اهل گوشت نیستم بیشتر ماهی و مرغ دوست دارم خواهر شوهرم هرقت میاد میگه تو فقط ماهی بپز برا همینم من بیشتر وقتا ماهی و مرغ می‌ذارم براشون و غذاهای فرنگی میپزم چون اونا وقت آشپزی ندارن ولی تایم من خلوته و بیشتر میتونم تنوع بدم به غذاهای 

2720

خونه مادرشوهرم بود هفته اخر تیرماه رفتم شام هم قورمه سبزی با منت بود البته بعد از سه ماه ی وعده رفتم 

میشه برای قبولیم در آزمون وکالت و پیشرفت کسب و کاری که جدیدا راه انداختم دعا کنید دلتون بی غم🥰
2714
خانواده همسرمنم خوشم نمیاد ازمهمونیهاشون،، ازکسی خوششون بیاد سفره پرهههه ازکسی بدشون بیاد خالی😑 خ ...

همسر منم +ثل من شده ما شمالیم

همسرم ترک

من همیشه خونم مهمون بیاد سه مدل غذا و سوپ و دسر و سالاد و اینا 

ولی خانواده همسرم فقط زرشک پلو با سالاد کاهو

همه شون اینجورین تو همه مهمونی ها 

یه سال و نیم پیش

کباب تابه ای و بادمجون شکم پر

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2706