2737
2734
عنوان

آخرین مهمونی که رفتین کی بود؟ غذاشون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2061 بازدید | 109 پست
ماهم اینجوریم  ولی خانواده همسرم نه فقط زرشک پلو

خانواده همسرمنم خوشم نمیاد ازمهمونیهاشون،، ازکسی خوششون بیاد سفره پرهههه

ازکسی بدشون بیاد خالی😑

خداروشکر همسرم مثل خودمه،، احترام مهمون وخیلی حالیشه💚

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا خورشت رو فقط پر گوشت میکنن طعم نداره ولی پر گوشته یادمه خوابگاه بودیم غذا از خونه می‌بردیم برا ...

اتفاقا من خودم زیاد اهل گوشت نیستم بیشتر ماهی و مرغ دوست دارم خواهر شوهرم هرقت میاد میگه تو فقط ماهی بپز برا همینم من بیشتر وقتا ماهی و مرغ می‌ذارم براشون و غذاهای فرنگی میپزم چون اونا وقت آشپزی ندارن ولی تایم من خلوته و بیشتر میتونم تنوع بدم به غذاهای 

2728

خونه مادرشوهرم بود هفته اخر تیرماه رفتم شام هم قورمه سبزی با منت بود البته بعد از سه ماه ی وعده رفتم 

میشه برای قبولیم در آزمون وکالت و پیشرفت کسب و کاری که جدیدا راه انداختم دعا کنید دلتون بی غم🥰
2738
خانواده همسرمنم خوشم نمیاد ازمهمونیهاشون،، ازکسی خوششون بیاد سفره پرهههه ازکسی بدشون بیاد خالی😑 خ ...

همسر منم +ثل من شده ما شمالیم

همسرم ترک

من همیشه خونم مهمون بیاد سه مدل غذا و سوپ و دسر و سالاد و اینا 

ولی خانواده همسرم فقط زرشک پلو با سالاد کاهو

همه شون اینجورین تو همه مهمونی ها 

یه سال و نیم پیش

کباب تابه ای و بادمجون شکم پر

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
2706