2737
2734
عنوان

شوهرم میخواد منو مثل کنیز همش پابند خونه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 55 پست
بالاخره الان اینجایی چه درست چه اشتباه باید بفکر ساختن باشی. واقعا به تمام معنای کلمه میگم هیشکی با ...

از هر طرف که می خوام درستش کنم نمیشه 

همیشه داره خوردم میکنه 

همیشه یک کاری میکنه که من دور بشم ازش 

توی این دنیا دیگه هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه فقط خودتی با خدای خودت من زیاد خنجر خودرم اعتماد کردمو درمقابل اعتماد فقط خنجر ودرویی دیدم  دیگه حتی برادر به برادر خودش هم رحم نمیکنه 
از هر طرف که می خوام درستش کنم نمیشه  همیشه داره خوردم میکنه  همیشه یک کاری میکنه که من ...

درکت میکنم.ولی مطمئن باش این مشکلات اکثرا دوطرفه اس احتمالا خودت یکاری کردی که اینطور شده.بگرد اونو پیدا کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم.ولی مطمئن باش این مشکلات اکثرا دوطرفه اس احتمالا خودت یکاری کردی که اینطور شده.بگرد اونو ...

من ب۶ خاطر این مشکلاتی که گفتم تو رابطه سرد هستم و اون چند باری اعتراض کرده ولی اصلا من نمی تونم پیشش برم بدم میاد ازش 

توی این دنیا دیگه هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه فقط خودتی با خدای خودت من زیاد خنجر خودرم اعتماد کردمو درمقابل اعتماد فقط خنجر ودرویی دیدم  دیگه حتی برادر به برادر خودش هم رحم نمیکنه 
2731
از هر طرف که می خوام درستش کنم نمیشه  همیشه داره خوردم میکنه  همیشه یک کاری میکنه که من ...

امیدوارم خداوند به راه راست و درست هدایتش کنه 

چی نصیبش میشه که همسرش مادر بچه هاو شریک زندگیش را اینقدر ازار بده ....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من ب۶ خاطر این مشکلاتی که گفتم تو رابطه سرد هستم و اون چند باری اعتراض کرده ولی اصلا من نمی تونم پیش ...

رو خودت کار کن ببخشش و برو مشاوره 

اگر زندگیتو دوست داری

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چکار میکنه شوهرت که از دستش کلافه ای؟

تمام زندگی ما شده خانوادش 

همش به من تیکه میندازه 

همش می خواد کاری کنه من نتونم برم بیرون همش خونه باشم 

جلوی دیگران سعی میکنه منو بد کنه 

همش به من سر کوفت میزنه 

2738
رو خودت کار کن ببخشش و برو مشاوره  اگر زندگیتو دوست داری

گفتم بریم مشاوره نمیاد اصلا میگه پول حدر دادنه اصلا خونه نمی مونه 

من خواب رفتم😂😂😂😂بخدا نمی دونم دیگه .یکاری بکن .😍😍

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عاقبت شوهر کردن تو سن کم همینه: 

اره هزاران نفر گفتن به درد هم نمی خورین گفتن پول نداره 

خانوادش به درد نمیخونه من خر گفتم من خودم میخام باهاش ازدواج کنم 

2706