2733
2734

منو شوهر م که سن کم ازدواج کردیم العان از هم سرد شدیم 

اون همش فکر خوانوادشه منو اصلا ادم حساب نمیکنه 

همش میخواد کاری کنه چه بیماری چه چیزای دیگه من تو خونه بمونم اصلا از خونه بیرون نرم 

خودش همش بیرونه خونه اصلا نمی مونه 

یا با خوانوادشه یا با دوستاش 

چه کار کنم باهاش

حرف طلاق زد گفتم بچه ها مو بده برم گفت نه بدون بچه 

العان هم به خاطر بچه هام موندم 

چه کار کنم اصلا پول بهم نمیده

اومدم لباس بچه بفروشم دستم توی جیب خودم باشه ولی باز با این که قیمت عالی میفروختم مردم تخفیف زیاد میخوان کارم نگرفت 

همش منو مسخره می کنه

اجازه حرف زدن بهم نمیده 

توی این دنیا دیگه هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه فقط خودتی با خدای خودت من زیاد خنجر خودرم اعتماد کردمو درمقابل اعتماد فقط خنجر ودرویی دیدم  دیگه حتی برادر به برادر خودش هم رحم نمیکنه 
بزن تو دهنش

یک بار همین کارو کردم محکم زدم پس کلش قهر کرده تا چند روز 

توی این دنیا دیگه هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه فقط خودتی با خدای خودت من زیاد خنجر خودرم اعتماد کردمو درمقابل اعتماد فقط خنجر ودرویی دیدم  دیگه حتی برادر به برادر خودش هم رحم نمیکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هیجا نمیری اصلا؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2728
یعنی هیجا نمیری اصلا؟

نه به خدا تنهایی نمیرم 

العان به زور فقط یک باشگاه نوشتم اونم بهم پول نمیده بهش گفتم رفتم ۱۵ دقیقه روی ترد میل هزینه داره گفت مگه مریزی پول باشگاه هم نصف بیشترش رو خودم وصیله فروختم پرداخت کردم

بابا تو دیگه کی هستی🤣🤣🤣🤣🤣 نازه شصتت.

😂😂😂😂😂

2738
خدایی کنیز اینطوری ندیده بودم. بابا اون بیچاره کنیزه😂😂😂😂

میگی اینو من یک بار این کارو کردم 

اما اون هزاران با منو با حرفاش کشته 

خودشم میگه نمیزنمت که بدنت کبود بشه بری ازم شکایت کنی 

میگی اینو من یک بار این کارو کردم  اما اون هزاران با منو با حرفاش کشته  خودشم میگه نمیزن ...

نمی دونم بخدا زندگیا پیچیده ان نمیشه قضاوت کرد.ولی سعی کن با آرامش با سیاست زندگیتو گرم کنی.مطمئنم یه زن اگه بخاد میتونه هرکاری رو بکنه.

نمی دونم بخدا زندگیا پیچیده ان نمیشه قضاوت کرد.ولی سعی کن با آرامش با سیاست زندگیتو گرم کنی.مطمئنم ی ...

وقتی خودم ازش سرد شدم ولی حتی دوست نداریم پیش هم بخوابیم 

وقتی خودم ازش سرد شدم ولی حتی دوست نداریم پیش هم بخوابیم 

اشتباه می کنی عزیزم.بالاخره اون شوهرته پدره بچته.یروزی همو خاستین که باهم ازدواج کردین.اگر زندگیتون رو از نو بسازی اونم مشکلی با بیرون رفتنت نداره اونم برات میمیره.

جای یچیزی تو رابطتون خالیه من نمی دونم خودت باید پیداش کنی.

اشتباه می کنی عزیزم.بالاخره اون شوهرته پدره بچته.یروزی همو خاستین که باهم ازدواج کردین.اگر زندگیتون ...

من بچه بودم خانوادم از اون دسته از ادمایی بودن که همه چی برای بچه اماده میکردن ولی باهاش دوست نبود همش میگفت چرا ازدواج نمیکنی هیچ کس تورو نمیگیره ازدواج کردم که راحت بشم ولی اشتباه بود 

من بچه بودم خانوادم از اون دسته از ادمایی بودن که همه چی برای بچه اماده میکردن ولی باهاش دوست نبود ه ...

بالاخره الان اینجایی چه درست چه اشتباه باید بفکر ساختن باشی.

واقعا به تمام معنای کلمه میگم هیشکی با طلاق به آرامش نرسیده.زندگی هیچ کس هم گل وبلبل نیست همه یه نوع مشکلی دارن.از شمام اینجوریه.پس مثل یه مسئله بهش نگاه کن که باید حلش کنی.

2706