2410
2553
خداییش کدوم مردی الان حاضره زنش خوشگل تر بشه.... ایشون مثل یک رفیق خوب داره اجازه بهش می ده که به خو ...

ایشون کاملا واضح از قیافه ایشون ایراد کرفتن

جراح زیبایی هم تو یه جلسه اینقدر مورد ایراد نمیگیره

چرا بتور نمیکنین😑یعنی انقد ضایع هست

اصلا نرمال نیستین اخه هیچکدوم

هم درخواستای اون

و هم قبول کردن و اصرار کردنای تو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قیافم خوشگله،اره کارخونه دارن،خودشم عمل کرده

اگه قیافت خوشگله پس چرا بری این همه عمل کنی؟

اصلا این که اینقدرمیخواد تو بری عوض کنی ظاهرتو ،از چیت خوشش اومده که اومده خواستگاری؟

اصلا مطمئنی تو رو برای ازدواج میخواد یا دوستی؟

حیفه بری این همه عمل کنی بعدم نیاد خواستگاریت

هرچند عمل هم بکنی و بیاد خواستگاریت،بازم خیلی عجیب و غیبه این علاقش به شما

2456

اسی شما بهش پیام دادی که دوباره ببینیش؟قبول نکرد؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
خداییش کدوم مردی الان حاضره زنش خوشگل تر بشه.... ایشون مثل یک رفیق خوب داره اجازه بهش می ده که به خو ...

شاید بخاطر اینه که همینجوری که هستید با همین ظاهر خودتون دوستون داره یا شاید کلا اخلاق خوبتون براش کافیه

2714
قیافم خوشگله،اره کارخونه دارن،خودشم عمل کرده

کجاشو عمل کرده

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
چه شوهره خوبی... حالا یکی پیدا شده به فکرت ه بده.... از خدا تم باشه.... در تلاش‌ه که عیب هاتو درست ک ...

این آقا رسما داره تحقیرش میکنه حمایت کجا بود 

اگه حامی بود فقط ظاهرش براش مهم نبود اصلا شخصیت ارزشی نداره براش 

هر اتفاقی که فردا بیفته، ما امروز رو داشتیم

چرا به این فکر نمیکنی چون دوست داره خوده واقعیت باشی ن هزار جور عمل کنی  چهره ات زمین تا اسمون فرق کنه با الانت

همه ی عمل های زیبایی تهش خوشکلی نیست 

الان ما خیلیاا دوست فامیل اشنا همسایه بازیگران و ... میبینیم عمل زیبایی کردن بعضیاشون خوشکل ک نشدن ترسناکم شدن 

مگر ادم چقد زنده اس ک خودشو هی ببره زیر تیغ و دربیاره واسه کی ؟ شوهر ... اون ک همینجور دیده ات ک پسندت کرده 

باید درست فکر کرد ن لج کرد و نق زد

ایشون کاملا واضح از قیافه ایشون ایراد کرفتن جراح زیبایی هم تو یه جلسه اینقدر مورد ایراد نمیگیره

من می گم مگه شوهرت نباید اجازه بده تو به خودت برسی... شوهر ایشون هم یه زن داف دوست داره... که اونقد به خودش و ظاهرش رسیده باشه.... همه جا پز زنشو به همه بده.... 

2706