2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم دقیقا مثل توعه قدو وزنم ۱۶۳ قدمه ۴۲.۴۳ ام وزنم ۵۰ بود وزنم تقربیا ۷.۸ کیلو لاغر تر شدم  خب ...

میخوای زود نتیجه بگیری قرص سوپر فت فست بخر تو ی ماه حدود ده کیلو چاق میشی فقط مواظب باش شکم نیاری برو باشگاه......و اینکه سیپروهپتادین ک چاق کننده نیس فقط اشتها رو زیاد می‌کنه ک تازع من خوشم نمیاد خیلی خواب آوره......

2738
خیلی بده جدیدا هر شلواری ک میخام بگیرم کمرش گشاده 😓

اوهوم چن ساعت پیش یع کلیپی دیدم تو شبکه بی بی سی دخترع از لاغریش مستند درست کرده بود ک چون لاغرع خجالت میکشم و با این ک تو کشور خارجی هم هست مورد تمسخر قرار میگیره من حداقل ب اینکه تو کشور های خارجی لاغری نوده ب دلم صابون میمالیدم ک اشکال ندارع خارجیا اینجورین 

دیگه از خودم ناامید شدم اونو دیدم

این قرصروهم گف یارو ک بهم این پودرو‌ داد گفت اونم دارم اما نخوری بهتره ضرر داره نداد بهم

ن بابا چ ضرری....تو باشگاه هرکس و میشناسم میخورد.....با یبار مصرف نتیجه میگیری حتما..... استفاده ی زیادش خوب نیس....یبار خوردی دیگه نخور چون وزن عمرا اضافه کنی بغدم ضرر داره.....ولی اگر خریدی حواست ب خوراگت باشه صد در صد چند کیلو اضافع میشی

صبحا ناشتا ژله بخور

ن بابا چ ضرری....تو باشگاه هرکس و میشناسم میخورد.....با یبار مصرف نتیجه میگیری حتما..... استفاده ی ز ...

ارع این پودرو‌ ک خوردیم اگع ک نتیجه نداد اونو میخرم دیگها

ارع مامانم میگه صبحا چله بخور تصمیم دارم اگع این خواب دست از سرم برداره بزارع زود از خواب پاشم