2737
2734
عنوان

اگر مجرد بودین و ماهی ۱۶ تومن درآمد داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 107 پست
عزیزم پیرو امضات میپرسم من ۸ جلسه لیزر رفتم اسم دستگاهش نمیدونم فکر کنم دایود بود از اینا که ژل میزن ...

چ جاهایی لیزر کردی؟؟ 

آیا بعد از نه جلسه بازم ادامه دادی؟

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت

ی همشهریتونو میشناسم شدیدا ادم پس انداز کنیه. 

پولاتو بده اون نگه داره 

بذار تگش کنم

@sogandp    

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم پیرو امضات میپرسم من ۸ جلسه لیزر رفتم اسم دستگاهش نمیدونم فکر کنم دایود بود از اینا که ژل میزن ...

عزیزم حتما مشکل هورمونی داری 

شاید آزمایشت اینو نشون نده ولی حتما هورمونات به هم ریختست باید درمان کنی

2731
چرا همتون میگید یه تومن دو تومن خرج میکردم  پس انداز خوبه ولی نه اینکه مثل ندارا زندگی کنی&nbs ...

دو تومن واسه کسی ک نه پول خوراک بده نه آب برق کمه؟؟؟

نهایتش سه تومن 

چ خبره این همه خرج 

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
من این حدود در آمدم ولی خوب یک سری هزینه هام البته با خودمه  و اینکه من در آمدم رو توی کارم هی ...

اگر دوست دارین بگین شغلتون چیه

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
2738
چ جاهایی لیزر کردی؟؟  آیا بعد از نه جلسه بازم ادامه دادی؟

نه ۸ جلسه رفتم بیکینی زیربغل رو  رفتم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
عزیزم حتما مشکل هورمونی داری  شاید آزمایشت اینو نشون نده ولی حتما هورمونات به هم ریختست ب ...

یعنی امکانش نبود بخاطر نوع دستگاه باشه؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
پس انداز بعد از یه مدت پول بی ارزش میشه  باید یه جاذسرمایه گذاری بشه

گفتن دیگه با خرید طلا فقط پس انداز میکردم ماهی 12تومن طلا میخریدم قرعه مینوشتم خیلی چیزا میتونستم بخرم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
باید ادامه میدادی

تا کی؟اخه خیلی از اطرافیان من ۶ یا ۸ جلسه رفتن دیگه درنیومده و فقط ۶ماه یبار میرن شارژ

2706