2726
عنوان

عکس بازی

108 بازدید | 14 پست

سلا بچه ها .

حوصلمون سر رفته بیاید از زاویه دیدتون هر چی هست عکس بگیرین بفرستین اولم خودم میفرستم

اینقد رفتیم تاپیک عکس امشب وعکس نزاشتن کفرمون در اومد بیاید اینور بازارخخخخ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تاپیک و قفل کردین از طرف من ب شوهرتون بگین خسته نباشن و جلو این اغتشاشگرا رو بگیرن این مردم نمک نشناس من ک راحت دارن تو خیابون راه میرن بخاطر زحمت پلیس و ارتشه دست داعش بیفتن اینجوری زر نمیزنن بگین جای جاش بشه ماهم پشتشونیم  

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
تاپیک و قفل کردین از طرف من ب شوهرتون بگین خسته نباشن و جلو این اغتشاشگرا رو بگیرن این مردم نمک نشنا ...

فدات بشم من عزیزم ممنونم که دلگرمی میدی .خدا آدمای پاک ومهربونی مثل شمارو هزار برابر کنه وحفظ کنه دربرابر یه مشت بچه ریقو که دهنشون هنوز بوی شیر میده

فدات بشم من عزیزم ممنونم که دلگرمی میدی .خدا آدمای پاک ومهربونی مثل شمارو هزار برابر کنه وحفظ کنه در ...

اون دنبال لخت شدن هرزی ان مهم نباشه براتون بمیرن برای پلیسایی ک اینروزا کتک خوردن و اتیششون زدن خدا شماهارو هم حفظ کنه ...نگران نباشین ما کنارتونیم 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
اون دنبال لخت شدن هرزی ان مهم نباشه براتون بمیرن برای پلیسایی ک اینروزا کتک خوردن و اتیششون زدن خدا ...

دقیقا درست میگی اونا دنبال فحشا وفسادن.

خداپشت وپناه خودت وخانوادت باشه عزیزدلم .

افرین به خانوادتون که همچین بچه ای با این تفکرات درست تربیت کردن.

2706