2726
عنوان

اتاق بچه امو جدا کردم امشب!یک سالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 149 پست

من پسرم س سالشه کنارم میخابه.شبا دستمو بغل میکنه میخابه .اصلا هم دلم نمیادفعلا جداش کنم .حداقل تا یکی دوسالم کنارم میخابونمش

مـی آیـد هـر آنـچـه کـه بـایـد.🪐️ 🌻🌱‌تا میتُونید نَفَهمید ، فَهمیدَن دَرد دارِه :(:💠💔

چقدر سخته بچه داری 

چقدر نظریات مختلف سر هر مسعله..

اوف

ترسیدم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم س سالشه کنارم میخابه.شبا دستمو بغل میکنه میخابه .اصلا هم دلم نمیادفعلا جداش کنم .حداقل تا یک ...

الهیییی اخه ادم چجور دلش بیاد تنهاشون بزاره

گناه دارن حالا از ۳ ۴ سال مستقل بشن مگه چی میشه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
نه من الان بچه دومم دو سالشه گوش شیطون کر مشکلی پیش نیومده

منن خیلی میترسیدم اخه از اشناها شنیدم که قبلا تو فامیلاشون این مشکل پیش اومده من به زور چشمامو باز نگه میداشتم که شبا نخوابم بعد که از زور خستگی خوابم میبرد صبح با وحشت پا میشدم نگاش میکردم ببینم نفس میکشه همیشه هم دوتا بغلش رو بالش میذاشتم که نتونه تو خواب تکون بخوره

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
چقدر سخته بچه داری  چقدر نظریات مختلف سر هر مسعله.. اوف ترسیدم

منم ترسیدم 

یکی گفت نمیترسی علت بزنه یا پتو بیافته روش 

تصور کردم بچه ام پیشم خواب باشه ولی من نفهمم اگه اتفاقی بیافته بالاخره آدم خوابه دیگه 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

و منی که پسرم داره پنج سالش میشه و بچه دومم تو راهه چندشبه گذاشتم اونور باباش بخابه تا عادت کنه بچه بعدی اومد پیشم باشه هزار بار میرم بالاسرش شبا بوسش میکنم دلتنگش میشم فقط واسه دومتر😬

الهیییی اخه ادم چجور دلش بیاد تنهاشون بزاره گناه دارن حالا از ۳ ۴ سال مستقل بشن مگه چی میشه

همون بخدا .نصف شبا بیدارمیشع مطمعن میشه کنارشم بوسم میکنه میخابه اخه من اینو چجوری توی اتاق تاریک تنها بزارمش

مـی آیـد هـر آنـچـه کـه بـایـد.🪐️ 🌻🌱‌تا میتُونید نَفَهمید ، فَهمیدَن دَرد دارِه :(:💠💔
خوش به حالت دختر من ۱۵ ماهشه نمیذاره جداش کنم شیرشب میخوره

وای زوده برا جداکردنش عزیزم.بزار وقتی از شیرگرفتیش جداش کن

در نهایت دختری که قدرشو ندونستی...عشق خودشو پس میگیره و به خودش میده،،و یک روزی،یک نفر بهتر از تو،دوستش خواهد داشت...به هرشیوه ای که تو نتونستی!
من پسرم س سالشه کنارم میخابه.شبا دستمو بغل میکنه میخابه .اصلا هم دلم نمیادفعلا جداش کنم .حداقل تا یک ...

بچه منم دستمو بغل میکنه تو خواب میبوسش 😅

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
منم ترسیدم  یکی گفت نمیترسی علت بزنه یا پتو بیافته روش  تصور کردم بچه ام پیشم خواب باشه ...

اره واقعا

ترس بعدیمم این ک بیاد وسط منو شوهرم بخابه ازارم میده🙄

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

واسه هیچ کاری عجله نکنید هر چیزی به وقتش

من پسرم رو ۲/۵ سالگی از پوشک گرفتم ، هی گفتن دیره دیره ولی اهمیت ندادم ، یک هفته ای از پوشک گرفتمش بدون مشکل. الانم ۳/۵ سالشه ته دو هفته پیش تو اتاق خودمون میخوابید تو تخت جدا. هی گفتن دیر شد دیر شد،اهمیت ندادک. حالا  بدون هیچ مشکلی جدا خوابید حتی یک ذره هم مقاومت نکرد. شش ماهگی واقعا زوده واسه جدا کردن بچه. 

منم ترسیدم  یکی گفت نمیترسی علت بزنه یا پتو بیافته روش  تصور کردم بچه ام پیشم خواب باشه ...

اینا راه حل داره

باید پتوشو بزاری زیر بدنش دستاشم بیرون از پتو تا نتونه با دستاش بکشه رو صورتش

غلت زدنشم حتما باید بالش بزاری و مطمئن شی که نمیتونه تکون بخوره

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
همون بخدا .نصف شبا بیدارمیشع مطمعن میشه کنارشم بوسم میکنه میخابه اخه من اینو چجوری توی اتاق تاریک تن ...

هر چی سن بیشتر بشه جدا کردن سختتره بنظرم 

داداشم ۸ سالگی بزور جاشو عوض کردیم 

همش میخواست پیش مامانم بخوابه 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706