2726

نمیدونن چرا جدیدا خیلی به نگاه و نظر مردم اهمیت میدم مثلا میرم مغازه کلی لباس نگاه میکنم پرو میکنم اینا آخه خیلی سخت سلیقه بعد نمیتونم انتخاب کنم کلافه میشم بعد مغازه دار ها یه جور نگاه میکنن حس بدی بهم دست میده

نمیدونم چجوری بگم انگار با نگاهش میگه یعنی انقد تو مغازه موندی و پرو کردی آخرش نخریدی؟

این طبیعیه اینجوری فک میکنم شمام میرید مغازه خیلی نگاه می‌کنید آخه من خیلی شده زود خریدم رفتم خونه پشیمون شده واسه اونه خیلی وسواسی میخرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم 🤣🤣ولی آخرش پرو پرو میام بیرون

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:
2728

من نمیپوشم باز خجالت میکشم نخرم اگه پرو کنم خوشمم نیاد میخرمش

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

بعضی فروشنده های بی فرهنگ اینطورین ک حتما باید ی چیزی بگیری ازشون تا راضی بشن

من خودم میرم لباس بگیرم بیشتر از سه ساعتم شده که پرو میکردم اخرشم باب میلم نباشه میام بیرون

والا ب کسی چه

من ترجیح میدم تا چیزی رو 80درصد مطمن نباشم فروشنده رو به زحمت نندازم برا توضیح دادن. .وقتی وارد مغازه میشم بهش نمیگم اینو بیار اونو بیار بعد انتخاب نکنیم اینظور حق داره ناراحت بشه 

ترجیحا وقتی میگن بفرما میگم فقط علا نگاه میکنم .از این زنا ک میفتن دنبال ادم واسه توضیح دادن بیزارم .دلم میخواد خودم نگاه کنم بعد اگر سوالی داشتم بپرسم

بعضی فروشنده های بی فرهنگ اینطورین ک حتما باید ی چیزی بگیری ازشون تا راضی بشن من خودم میرم لباس بگی ...

اینطرفشم نگاه کن اونایی ک مغازه دارن واسه هر نشتری مجبور بلشن خمه اجناسو باز کنن اخرش طرف یه ایراد الکی بگیره بره واقعا اذیت کننده است .

اینطرفشم نگاه کن اونایی ک مغازه دارن واسه هر نشتری مجبور بلشن خمه اجناسو باز کنن اخرش طرف یه ایراد ا ...

خب بعضی وقتا میبینی یه لباس اصلا مورد پسندت نیست

نباید بخاطره اینکه فروشنده بد نگاه کنه خجالت بکشی ک