2733
2734
عنوان

طلاق

178 بازدید | 14 پست

سلام من ی معلم هستم که 21 سالمه با ی آقایی ازدواج کردم که اصلا خرج منو نمیده حتی هزار تومان هر چی میگم میگه خودت کارمندی خودت بخر حتی شارژ و نت رو هم خودم میخرم طلا لباس پول دکتر همش به عهده خودمه فقط وسایل خورد و خوراک خونه رو میده حتی برای خونه وسایل هم نمیخره میگه به عهده جهیزیه هست 5 ماهه ازدواج کردم سر همین موضوع دعوام شده بنظرتون طلاق بگیرم یا نه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم ایشون از الان ک اینطوری شروع کرده غیرممکنه درست بشه 

الان ک بچه تداری طلاق بگیر 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜

از اول ازش نگرفتی لابد

این نمیده دیگ عادت کرده ..

اگر میتونی تحمل کنی بمون نمیتونی هنو بچه نیاوردی جدا بشو

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2738
بنظرم ایشون از الان ک اینطوری شروع کرده غیرممکنه درست بشه  الان ک بچه تداری طلاق بگیر

بچه ندارم نه ولی میترسیم از آینده که زندگی بعدیم هم گیر ی آدم عوضی بشم میترسم دوباره شکست بخورم 

از اول ازش نگرفتی لابد این نمیده دیگ عادت کرده .. اگر میتونی تحمل کنی بمون نمیتونی هنو بچه نیاوردی ...

حس بی ارزش بودن میده بهم خودشم نامیده که بگیرم کلا نسل اندر نسل خسیس هستن

بچه ندارم نه ولی میترسیم از آینده که زندگی بعدیم هم گیر ی آدم عوضی بشم میترسم دوباره شکست بخورم  ...

اینجور آدما معمولا بعد از بچه دار شدن بدتر هم میشن فکر نکن قراره معجزه بشه 

حتی ممکنه تا ی مدت سکوت کنن بچه دار ک شدید بدتر از قبل رفتار کنن چون مبکن بخاطر بچه سکوت خواهد کرد 

اینجور آدما معمولا بعد از بچه دار شدن بدتر هم میشن فکر نکن قراره معجزه بشه  حتی ممکنه تا ی مدت ...

اره همه اینو میگه میگن همین که بچه نداری جدا شو فقط از ایندم میترسم میترسم گیر ی آدم عوضی دیگه بشم 

اره همه اینو میگه میگن همین که بچه نداری جدا شو فقط از ایندم میترسم میترسم گیر ی آدم عوضی دیگه بشم&n ...

نترس ترست بی مورده 

2706