2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام تو بازار شعبه نداره یه نمایندگی بزرگ تو شریعتی سمته لوازم خانگی داره دقیقا نمیدونم کجاست
یه مدلایی ساتن هستن که گرونتره یه مدلایی هم ماته ارزونتره فکر کنم ساتن هاش یک نفره 150 باشه دو نفره احتمالا باید 250-300 باشه
2714
به نظر من جنس های تاچ خیلی خوبه من چون خونمون روبروی نمایندگی ولیعصر نرسیده به تجریشش هست خیلی ازش خرید کردم به نظر من یا از اینجا بخر یا از شریعتی خیلی متنوع هستند و واقعا جنساش خیلی خوبه و در ضمن توی اینجا میتونی اگر خیلی روتختی انچنانی هم میخوای پیدا کنی یعنی رو تختی چند میلیونی هم داره
ادرس:خ ولیعصر بالاتر از پل پارک وی نرسیده به سه راه زعفرانیه دست راست کنار پرده فروشی ارایه....نمایندگی تاچ ترکیه
منم برای جهاز تاج خریدم از بازار سبزه میدان - الی جون من کل تهران رو کشتم .
این مدل نخی براق با تراکم بافت بالاست که به نظر من از همه بهتره . میتونی بالاتر از بل سیدخندان سر خواجه عبدالله یه سر بزنی هم تنوعش زیاده و هم قیمتاش مناسبه( من فونتم عربیه اکه غلطی هست لطفا اصلاح کنید)
اینایی که میکم بسته بندی اش کوجیکتره جون لحافش رو باید جدا از همون جا بخری
این حین رو داره که میتونی راحتتر بشوریش و ظاهرشم قشنکتره جون مثل اون لحافهای بزرکش روش دوخت نداره
قیمتش هم با لحاف جدا 115+ 65
فیمت با لحافش دوخته 170-180
آفرین جان واقعا ممنونم... فقط اینکه اگه آدرس دقیق بازار رو هم بدی ممنون می شم، دقیقا کجای بازاره؟ البته به شعبه میلاد نور هم رفتم ولی تنوعش کم بود... می خوام خوب بگردم بعد خرید کنم...
2706