2737
2734
عنوان

مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 61 پست
آره همین کارومیکنم زنگ زدجواب ندم یابگم ب یکی دیگ فروختم ولی آدرس خونمممممم

ارع عزیزم چون یکم خطرناکه نمیشه به کسی اعتماد کرد ،حالا پول یه لباس صدقه سرتون

ایشالا ک چیزی نمیشه 

وااااییییی توک بنددلموپاره کردی 

اخه گلم برا ما سر سر سره دخترم همچین اتفاقی اقتاد همیشه باید بدترین شکلو در نظر بگیری واقعا بد دوره ای شده 

ببخشید نخواستم استرس بندازم تو دلت ولی بهتره حواستو جم کنی من اندازه ای که فکر کنی تو دیوار معامله کردم برا ماشین  لباس  هر چی بگی سر سر سره دخترم یکی ز زد گفت میخوام بیام بخرم گفتم همسرم هست تشریف ببرید با خودشون سر قیمت کنار بیاید بعد گف باشه نشد فردا میام گفتم اوکی فرداش ز زد گف مرد بود  صداشو شبیه رن کرده بود پیام داده بود حیف زنم از مسابرت اومد وگرنه میومدم ...دیگه نمیدونم ادم مریض میخواست چیکار کنه اینارو نگفتم بترسی گفتم چشماتو باز کنی دوره بدی شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی میگم خونتون قرار نزارید خیلیا میان خونرو میبینن بعد زیر نظر میگیرن ببینن چیز بدرد بخوری داری ...

اره تازه ازم پرسیدمستاجری یاصاحب خونه فقط خودتون توساختمونیدوااایییی منوبگوچ ساده ام دم درمنتظرش موندم تابیادب شوهرم گفتم دم پله بمون من میترسم

2728
حتما فردا زنگ بزن بابات یا داداشت یا پدرشوهرم کسی بیاد؛،،، تنها اصلا اصلا نری و اجازه ندی بیاد تو خو ...

باشه حتمابامادرم یک کوچه فاصله داریم داداشم باشه بهتره

خیلی میترسم

تو خونت راش نده فردا بهش زنگ بزن بگو داداشام از شهرستان اومدن مهمون خونمون زیادی شلوغه شما معذب میشی ادرس بده لباسو بفرستم اینجوری قصد دزدیم داشته باشه میترسه از سرش میوفته

با این مشخصاتی که گفتی چرا حس کردم زنه معتاده🥲

ولی لباسو دادی رفت😐

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2738
اخه گلم برا ما سر سر سره دخترم همچین اتفاقی اقتاد همیشه باید بدترین شکلو در نظر بگیری واقعا بد دوره ...

والابد دوره ای شده این رفتاروک شوهرمم دیدگفت این خانم کم داشت چرااینجوری بودهمچین واردشدببخشیدوبدموقع مزاحم شدم و خب اگ بدموقع است فردامیومدی

باشه حتمابامادرم یک کوچه فاصله داریم داداشم باشه بهتره

اره عزیزم مراقب باش❤

توروخدا ازاین ببعد اعتماد نکن و وقتایی ک تنهایی در خونتو از داخل قفل کن و..حواست جمع باشه، تو دیوار همه جووور ادمی هست. انشالله ک خدا حافظ شما و خانوادتون باشه.

اره تازه ازم پرسیدمستاجری یاصاحب خونه فقط خودتون توساختمونیدوااایییی منوبگوچ ساده ام دم درمنتظرش مون ...

وای دختر براچی گفتی تنهایم 

میگفتی  اصلا خونه تنها نمیشم و میگفتی بجز ما چندتا خانواده هم هستن  

خیلی مشکوکه 

فکر نکنم‌نظرش لباس باشه

بعد رفتنت دلت آرام میماند ایا ؟🙂
بگو مهمان دارم آدرس بده با اسنپ برات میفرستم اگرم قبول نکرد بی خیالش بشو  والا خوب دلی دارید ط ...

من اولش مشکوک شدم ولی اون بایدبترسه چون بالاخره یک مردخونه است

2706