2726
عنوان

شما تو محله همسایه افغان دارین،،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7528 بازدید | 147 پست

عزیزم قفل کن تا مثل تاپیک نژادی و قبیله ای ظهر باعث توهین کاربرها به هم و دلخوری شون نشده.ادم بدو خوب همه جا هست.بخدا هیچکس صرف ملیت و نژاد برتر یا پست تر نیست.اینجا بعضیا بحث رو به توهین و دلشکستن و اینا میبرند حق الناسش میمونه گردن شما اسی. قفل کن خواهر .در ضمن بچتو تو کوچه نفرست .حیفه.از تو کوچه بچه بد در میاد

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غیر قانونی میان کشورمون

هزار تا جنایت میکنن 

اخریش همون اتفاقی که یه افغان ۱۰ نفرو کشت 

بعدش معلوم شد غیرقانونی اومده تو کشور خودشم به اتهام قتل زندان بوده قبلا

من واقعا ناراضیم ازشون. 

زیادم دیدم دزدی میکنن. 

مقصر هم مسئولین بی کفایت کشورن که جلوی اینارو نمیگیرن

__کوف_بور__
ما مشهدیم ..تو هر کوچه فکر کنم دو سه خانوار افعان باشن ..کلا زیادن ..ولی خدایش تا الان که بدی ندیدیم ...

همسایه مامان من هستن وای خیلی فحش زشت ناموسی میدن من با شنیدنش آب شدم. بچه ۸ ساله فحش رکیک میداد

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
عزیزم قفل کن تا مثل تاپیک نژادی و قبیله ای ظهر باعث توهین کاربرها به هم و دلخوری شون نشده.ادم بدو خو ...

اخه عزیزم مگه فقط کوچه ست پارک  هم دیگه که جلو چشم خودمونه بچه نمیتونیم ببریم

[QUOTE=248754050]گناه دارن . اونام بی پناهن[/QUOT دلم خیلی پره یک کاری کردن که نمی تونم تحملشان کنم ...

عزیزم نذار بچت بره تو کوچه 

خودت سرشو گرم کن 

گاهی ببرش پارک 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

والا من تاحالا فقط یدونه دیدم خیلی خوبن ....همسایمون زن و شوهر باشگاه دارن ،به شدت بافرهنگ و پولدار و خوشتیپ...یدونه هم پسر بزرگ دارن دیگه بچه ندارن همون تک فرزند....

ولی متاسفانه سرایدار کارگاه شوهرم هستن اصلا افتضاح ، یه اتاق کوچیک بهشون دادیم.تو همون ۶ تا بچه اوردن 🤦یا تو باغ هم همینطور میریم محصول باغ خودمونم بچینیم نمیذارن....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2706