2733
2734
عنوان

دندان هام اصن ظاهر خوبی نداره

357 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها کسی هست مث من دندان هاش خوب نباشه فاصله داشته باشه بینش هزینه درمانش خیلیه چیکار کنم به نظرتون از وقتی یادم میاد وضعیت دندان هام اینجوریه 😭

لطفا بگین جای من بودین چیکار میکردین که این موضوع تو جمع آزارتون نده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برای من یکیش رو اون یکی هست تقریباً ۱ سومش 

به نظرتون اگه بکشمش جاشو دندونای دیگه پر میکنن؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
باید ویزیت بشی اینجوری نمیشه گفت

دکترا که فقط میخوان پول بگیرن

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
منم دقیقا از ظاهر دندون هام راضی نیستم هزینه کامپوزیت رو دارم ولی دکتر میگه دندون هات کوچیکه کامپوزی ...

دکتر گفته هم ارتو باید کنی هم جراحی لثه ولی با کامپوزیت میشه ظاهران اوکی بشه یه مدت ولی هزینه اونم ندارم

منم دقیقا از ظاهر دندون هام راضی نیستم هزینه کامپوزیت رو دارم ولی دکتر میگه دندون هات کوچیکه کامپوزی ...

چرا نمیتونی لیفت لثه انجام بدی میترسی؟

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
2706