2726

من رژیمم بعد  96 کیلو بودم الان رفتم رو ترازو 93 شدم یعنی میشع باروم نمیشع 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

رژیمت چی بود

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

تو این چتد روز روزی یک ساعت نیم  پیاده روی داشتم   دوبارم اندازه کف دست نان خوردم نهار شامم به میزان آزاد گوجه خیار  با دمنوش زیره چای سبز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره مثل خودمی زود وزن کم میکنی چون بدنت عضله ای نی شله 😂

این همه  اخهه چشمم میزنم توقع نداشتم اخ البته من سه چهار روز از قبل پری خودمو وزن کردم 96 بودم الان چهار روز پری ام خودمو وزن کردم 

اره مثل خودمی زود وزن کم میکنی چون بدنت عضله ای نی شله 😂

َشماه ههمین جوری کم میکردین  »رژیم بودین چند کیلو بودین 

َشماه ههمین جوری کم میکردین  »رژیم بودین چند کیلو بودین

من خیلی به خودم فشار نیاوردم هر چی که دوس دارمو میخورم ولی کم 

غذامو کم کردم برنج خیلی کم میخورم غذای چرب و روغنی خیلی کمتر میخورم

پیاده روی میکنم هر روز 

همینجوری تقریبا ۱۵ کیلو کم کردم طی چند ماه 

من خیلی به خودم فشار نیاوردم هر چی که دوس دارمو میخورم ولی کم  غذامو کم کردم برنج خیلی کم میخو ...

متلا حدود چقدر کم میکنی ماهی