2703
2553
عنوان

رفیق مجازیم

265 بازدید | 14 پست

رفیق مجازیم اومده شهرمون ولی من نیستم 2روز دیگه هم میره شهرشون اینقد نذر کردم ببینمش به حضرت ابلفضل متوسل شدم هنوز کمکم نکرده کسی هستش از حضرت عباس حاجت گرفته باشه؟ حس میکنم دیگه خدا هوامو نداره خیلی احساس تنهایی میکنم

واسم دعا کنید ببینمش🥹🥹🥹🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما به نفعته که حاجتت رو ندادن

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2456

سلام

من به حضرت ابوالفضل خیلی اعتقاد دارم ، آره دعا کردم و خواستم حاجت دادن با کسی صحبت نمی‌کردیم طوری بود که تا امید شده بودم از اینکه رفت و آمدی باشه اما درست شد . ازدواج کسی خواستم که درست شد

سلام من به حضرت ابوالفضل خیلی اعتقاد دارم ، آره دعا کردم و خواستم حاجت دادن با کسی صحبت نمی‌کردیم ط ...

میشه واسه منم دعا کنیی؟ ازشون بخوا ک حاجتمو براورده کنه

سلام من به حضرت ابوالفضل خیلی اعتقاد دارم ، آره دعا کردم و خواستم حاجت دادن با کسی صحبت نمی‌کردیم ط ...

البته بگم ایشون باب الحوائج اما خدا  حواسش به بنده هاش هست . 

بعدش شد دیدی اش چه بهتر نشد مشکلی نیست ان شا الله دفعه ها بعد

2714
2706