2726

الان هرچی میگم بیا بخاب نمیاد .یهو اروم از پشت رفتم بترسونمش از گوشیش خارج شد رفت صفحه اصلیش .بعدم داد زد گفت گفتم که میام .دلم شور زد یهو .هیچ چیز مشکوکی هم ندیدم ازش. ولی نمی‌دونم چرا حس بدی گرفتم 

۱۴۰۲/۱/۱ برادر عزیزم و ۱۴۰۲/۷/۷عمو جانم آسمانی شدند ...لطفاً هرکسی میخونه امضامو براشون فاتحه بفرسته ممنون 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همین جور پیش اومده و حسم شبیه تو بوده ،😕

چکار کنم .هنوزم نیومده .منم داد زدم گفتم چته طلبکاری بلند شو فردا میخای بری کار اما نمیاد که 

۱۴۰۲/۱/۱ برادر عزیزم و ۱۴۰۲/۷/۷عمو جانم آسمانی شدند ...لطفاً هرکسی میخونه امضامو براشون فاتحه بفرسته ممنون 🌺
والا من حسم درست بود.امیدوارم تو غلط باشه☹️

چیکار میکرد مگه 

راز بقا😁

فیلم بد؟خب ببینه دیگه قایم کردن داره؟

چت تو مجازی 😕

الان باهمین ؟چکارش کردی ؟چی شد تهش

فیلم بد؟خب ببینه دیگه قایم کردن داره؟

خب دوس نداره شما ببيني ك اون ميبينه😁😂

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
2706