2737
2734
عنوان

گوشم وز وز میکنه تورو خدا بیاید

99 بازدید | 8 پست

دوستان عزیزم بدجور گوشم وز وز میکنه

کسی راهکاری چیزی بلده؟؟؟؟

یا کسی بوده خوب شده باشه؟؟؟

باید چیکار کنم???

سه ماهه گوشم اینجوری شده

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)

خب برو دکتر سه ماه خیلیه ها

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر رفتم نوار گوش گرفت گفت گوشات شنواییش خوبه،برو

منم اومدم خونه

از وقتی اومدم میگم چرا زبون نداشتم بگم خب درمانش چیه😭

خدای بزرگ حکمتتو شکر‌/بچه دومم را باردارم/بچه اولم سه سالو نیم/خدا یا کمکم کن بتونم از پسش بربیام/بنظر خودم بچه ی دومم هم دختره مثل بچه اولم🤩🤩/واسه اسم دختر که به نفس بیاد کمکم کنید/یه اسم زیبای دخترونه انتخاب کنم😎😎(بچم پسر بود🤪)
2728

من‌ام‌ار ای ۶هم کردم سالها پیش 

برای اعصابم بود و داروی خاصی نداد

همین الان هم انگار که موج راديو عوض بشه صدای بدجور داره من عادت‌ کردم دیگه

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
من‌ام‌ار ای ۶هم کردم سالها پیش  برای اعصابم بود و داروی خاصی نداد

هنوز گوشتون صدا میده????!

من‌ام‌ار ای ۶هم کردم سالها پیش  برای اعصابم بود و داروی خاصی نداد همین الان هم انگار که موج ر ...

اخه انگار افسردگی گرفتم سر این قضیه

وقتی تو ماشین موزیک روشنه باید خاموش کنم

تو خونه تلویزیونو کم کم میکنم

گوشم دیوانم کرده

2738