2726
عنوان

اشتباهه ولی دارم ازحسادت به جاریم میمیرم خوشبحالش🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 7388 بازدید | 167 پست
😐😐😐😐😐شوهر جاریش خیانت کرده جاریش جدا شده

نه دیگه😂😂😂

دوباره بخون

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
مگ هرکی خیانت میکنه خرابه؟؟؟ شاید شوهرش ی عوضی بوده ک ن محبتی میکرده ن نیاز جنسی‌شو برطرف میکرده ن پ ...

بله خرابه!

هیچ توجیهی قابل قبول نیس!

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره واقعا.این اولین موردی نیست.هرکیو می بینم اینجوری بود خوشبخترشده

همه جااینجوریه

این یه اصله😕😕😕متاسفاننه

شانس ندارن از بس پسر میبینن کاملا میشناسن که چه کیسی خوبه و رفتار درستم یاد میگیرن  ولی یه دخ ...

بله گلم حرفات حقیقته من یه دخترمعمولی بودم همینطورم ک گفتی ازدواج کردم ک ای کاش شوهرنمیکردم

منطق نداری دیگه پس حرفی نمیمونه ....

اره منطق شماخوبه!

از ادم فاسد حمایت میکنی

2706