2410
2553

جاریم خوشبحالش خیلیییی خوشبخته.به شوهرقبلیش بااینکه متاهل بود خیانت کرد اومد زن برادر شوهرم شد ولی عین ملکه هاس زندگیش .هرچی یه زندگی و شوهر ایده ال داره اون توزندگیش داره.ازمسافرتاش سروضع لباساش وسایل خونش تاکادوهای انچنانی ک براش میخره.عشق وعلاقشون بهم دیگه وشوهرش کلی هزینه کرد مدرک ارایشگری بگیره براش ارایشگاه زد حمایتش میکنه و....ولی برعکس شوهرمن نه اخلاق داره نه پول داره.نه میزاره درس بخونم یاسرکاربرم اصلاحمایتم نمیکنه حداقل خودم پول دربیارم خرج خودم کنم.یعنی کاملا برعکس داداشش.یه ویژگی مثبت نداره دلمو ب زندگی باهاش خوش کنم.میگم توافقی جداشیم بی مهریه قبول نمیکنه 🤦‍♀️😣😣😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
خرابا_شانس# _دارن😑

شانس ندارن

از بس پسر میبینن کاملا میشناسن که چه کیسی خوبه و رفتار درستم یاد میگیرن 

ولی یه دختر معمولی با اولین خواستگاری که شرایط معمولی یا خوب داشته باشه ازدواج میکنه و معلوم نیست طرفش چه جوری باشه

حقیقته متاسفانه

مهریه رو بزار اجرا 

میدونی من همیشه میگم تو سختی دنیا اومدنشون دست خودمون نبوده ولی شوهر کردنمون دست خودمونه و اگ با وسواس انتخاب نکنم باید بهاش رو هم بدیم ببخشید اینو میگم نمیخام ناراحتت کنم ولی منطقی باش انتخاب خودت بوده

خیانت همیشه به معنای عوضی بودن نیس شاید شوهر قبلیش ی شارلاتان بوده اونم ادمه دیگ ن؟؟؟؟ نباید بسوزه و بسازه ک.... 

امیدوارم گره از مشکلاتت باز بشه اگ قصد جداییت جدیه مهریه بزار اجرا نمیتونه بده پس موافقت میکنه با جدایی

2706