2737
2734

لطفا به سبک زندگی همدیگه به طور مستقیم غیرمستقیم توهین نکنید مثلا یکی اومد گفت فقط میگردم ک میخورم و فلان اون مدلی خوشه دوست داره

لایف استایلتون چجوریه 

یعنی چی کار میکنید حال روحیتون چجوریه 

درس میخونید یا کار میکنید یا کلاس میرید منتظر شروع ترم دانشگاهید یا اینکه خودتون تو خونه دارید چیزی یاد میگیرید  یا همش بخور بخوابو صفاسیتی با دوستان و .....

من هیچ کاری روحمو ارضا نمیکنه انگاری مثل همسن و سالام خوش نیستم 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جونم برات بگه توی رابطه تقریبا تموم شده هستم و تنها دوستم ازدواج کرده خیلی حس تنهایی میکنم کسی نیست باهاش حرف بزنم زیاد

ولی سعی میکنم این حسارو کنار بزنم

منتظرم دانشگاها باز بشه

درحال کاراموزی هستم میخام به یه درامدی برسم 

تفریحاتمم رمان و اهنگ و پادکست و گاهی بیرون رفتن

لبخند میزنیم و میگیم چیزی نیست چون فک میکنیم اینجوری بهتره
من همه این کارایی که گفتی رو دارم میکنم😂🤦🏻‍♀️

خب بگو عزیزم یعنی هم کار میکنی هم درس میخونی هم تو خونه داری اموزش میبینی هم با دوستات بیرون میری 

20 سالمه 

منم از نظر روحی زیاد حال خوبی ندارم

ولی کماکان ادامه میدم.هی هرروز دارم فکر میکنم به اینکه یه برنامه خوب بچینم واسه زندگیم و روزامو الکی هدر ندم، هنوزم که هنوزه به مرحله اجرایی نرسیده😂💔 

جونم برات بگه توی رابطه تقریبا تموم شده هستم و تنها دوستم ازدواج کرده خیلی حس تنهایی میکنم کسی نیست ...

کاراموزی چی ؟؟

2738
20 سالمه پشت کنکورم خونه بابامم صبا پامیشم غذا میخورم باز میخوابم باز غذا میخورمو ب همین منوال &nb ...

عالیه فقط بیرونم برو

منم چند روز دیگه ۲۲ سالم میشه و مثل خودتم عزیزم؛  تیر ماه لیسانسم رو گرفتم، نمیدونم برم سر کار یا ادامه تحصیل بدم یا هر دو ولی خیلی احساس پوچی میکنم.دوست جنس موافق یا مخالف هم ندارم و دنبال کافه گردی و…هم نیستم.همه‌اش تو خونه‌ام.از ازدواج کردن خوشم نمیاد.اصلا حوصله زندگی کردن ندارم همه چیز واسم بی معنی شده!

منم مث تو نمیدونم سراغ چ کاری برم

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2706