2726
عنوان

کمک نوزاد دوماهه کرونا🙂

486 بازدید | 32 پست

دکتر ک بردمش گفت دکتر که خیلی سینش چرکیه سرفه کنه نفس تنگ میشه بهش ازیرتوماسین داد و ی شربت گیایی برا سرفه و قطره استامینوفن..

بچم    اول  زیاد معلوم نمیشد سینش امروز شربت ازیرتوماسینشو دادم و تموم شد ولی بیش از حد  خس خس میکنه  و صدا میده حالت سوت... ؛( بینیش انگار کیپه      یبار یبوست یبار اسهال با بوی نامطبوع...

میتونه کرونا باشع خیلی نگرانم😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله علائم کروناس 

ببر بستریش کن که شدیدتر نشه اسهال بدنشو کم آب میکنه خطرناکه 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

ایا سرتو میذاری رو سینش خس خس میکنه یا از رو دماغش میگی

دماغش که بنده قطره سدیم کلراید که ابنمک هستش و خطری نداره بریز ت هر سوراخ یه قطره یا دوقطره بعد با دسمال بوله شده از همون دم بینیش در ار اشغالاش رو

نوزاد کرونا نمیگیره...ما دو بار کرونا گرفتیم دختر دو سه ساله ام یه تب خفیف کرد، اصولا این ویروس ها رو بچه ها خیلی کم اثر هستن ...شاید ویروس جدید رو مبتلا شده که سرفه همراهشه و طول درمانش ده روزه ...خودمون هم تازگی ها بهتر شدیم تمام اقوام تو یه مراسم مبتلا شده بودن متاسفانه و بچه های زیر یکسال هم بدن درد و سرفه داشتن ...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
نگران نباش کرونا هم باشه انشالله زود خوب میشه دختر من نزدیک چهار ماهش بود گرفت. الان دوسالو نیمشه

😭😭😭😭 اخه من تو شهر پیش رفته ای نیستم.  میترسم کاریش نشه

2706