2410
2553
عنوان

بچم تب داره تورو خدا ب دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 26 پست

اینو از یک کاربر توی همین سایت شنیدم و ایشون میگفتن خیلی نتیجه بخش بوده:

آب نمک درست کن و هر ده دقیقه یکم شوید خشک بریز توش و پاهاشو توی آب ماساژ بده, هر شش ساعتم بهش قطره استامینوفن بده, سه تا دستمال با آب ولرم زیر بغل و زیر گردن و روی شکمش.

ان شاءالله زود خوب بشه

دعای برطرف شدن تب هم بخون براش

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها راه تشخیص درست تب،فقط درجه هست

الان درجه بذارببین چنده...اگربالاست فقط میتونی پاشویه کنی.چون دوتا شیاف گذاشتی

اگرم تب نداشت حتما بهش شیربده،چون دوتاشیاف گذاشتی بیحال نشه....دوتاشیاف برای بچه یکساله زیاده مخصوصا که اصلا نمیدونی تبش چنددرجه هست

خدایا بی نهایت شکرت
2456
یه لحظه دمای زیر بغل شد ۳۸ و ۸ خییییلی ترسیدم

پسرمن۱۸ماهشه.ماه قبل تبش تا۳۹/۵هم رفت.تو یک روز سه باربردیمش دکترو اورژانس.....واقعا ترسیده بودم.عفونت گوش گرفت.دکترگفت نترس فقط درمانش قطره هست وپاشویه...یا شیاف وپاشویه

تواون درجه تبش نگفت دوتاشیاف بذارم.....گفت شیاف ضررداره وفقط برای تب بالای۳۸/۵هست

گفت اگرم ازتشنج میترسی،بایدبگم بچه ممکنه توی۳۷/۵درجه هم تشنج کنه

خدایا بی نهایت شکرت
پسرمن۱۸ماهشه.ماه قبل تبش تا۳۹/۵هم رفت.تو یک روز سه باربردیمش دکترو اورژانس.....واقعا ترسیده بودم.عفو ...

من الان چیکار کنم؟؟ شیاف اولو ک زدم دیدم تبش پایین ک نمیاد هیچ.بالاترم داره میره

خیلی ترسیدم.نیم ساعت بعد ی شیاف دیگه گذاشتم..الان راه چاره دارم؟؟؟؟

تبش نزدیک ۳۹ بود دگ. شیر نمیخوره چیکار کنم؟؟؟

فعلا فقط پاشویه کن

باپارچه نمدار ولرم،شکم،کشاله ران،زیربغل وپیشونی

باید دائم پاشویه کنی تاهمزمان باپاشویه وشیاف تبش تایکساعت دیگه پایین میاد...اگه مایعات بخوره خیلی خوبه

خدایا بی نهایت شکرت
2714
فقط شکمش و پشتش داغه...نمیدونم جیکار کنم

اگر شرایطشو داری ببر حمام داخل وان ی مشت نمک و بابونه جوشيده و 1لیوان سرکه بریز 20 دقیقه تا نیم ساعت بزار باشه. حواست باشه سرمانخوزه. بعد کم کم دمای بدنش میاد پایین کلا قط میشه. 

اگر نمیتونی جوراب خیس پاش کن دستمال آب ولرم روی شکم و کشاله ران و پیشونی و شکمش همزمان بزار هر دوسه دقیقه پشت ورو کن. انشالله بهتر میشه

مبینام... 25 سال. 
من الان چیکار کنم؟؟ شیاف اولو ک زدم دیدم تبش پایین ک نمیاد هیچ.بالاترم داره میره خیلی ترسیدم.نیم سا ...

نه دیگه شیاف رو که زدی

گفتم که پاشویه کن میتونی بهش شیر بده ضعف وبیحالی نداشته باشه.

خدایا بی نهایت شکرت
اگر شرایطشو داری ببر حمام داخل وان ی مشت نمک و بابونه جوشيده و 1لیوان سرکه بریز 20 دقیقه تا نیم ساعت ...

هرکار میکنم گریه میکنه..

نمیذاره حتی تب سنجو بذارم زیر بغلش

فعلا با همون دوتا شیاف اومده پایین

من همون شربت شیره رو اشتباه کرررردم دادم

همون حالشو بدتر کرد

من اومدم بهش مایعات بدم، اصن فراموش کردم ک گرمی برای تب بده😭😭😭😭😭😭😭😭