2328

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۱متاهل

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2343

متاهل دو روز دیگه ۳۷سالم تموم میشه

من مریسا گلی خودتونم همون مربی بدنسازی که تاپیک ورزشیم سنجاق بود و کلی روزای خوب باهاتون داشتم 🌹۳۶سالمه و بیست سال پیش با بهترین مرد دنیا ازدواج کردم الان مامان چهار تا گل پسرم خانواده شیش نفرم همه دنیای منن ♥

۳۴ متاهل 

خانه دار هستم‌. الاف بیکار و...  هر کیم میگه خیلی خوبه . خانه دار نیست . شغلش با خانه داری فرق داره . مثلا دورو بریام میرن تفریح گردش پارک پیاده روی و خونه این و اون ، اینا با خانه دارا فرق دارن . شغل اینا ولگردیه . نه خانه داری .  

۲۳ متاهل

سکوت بهترین پاسخ به یک احمقه . برای فرزندانمان  لالایی نخوانیم تا بخوابند ، کتاب بخوانیم تا بیدار شوند ... ملتی که کتاب نمیخواند باید تمام تاریخ را تجربه کند ! برای فرزندانمان قصه هایی بگوییم که بیدار شوند ،نه قصه هایی که به خواب فرو روند ... بیداری وجدان و خرد دلنشین تر از خواب است . کتاب را درحالت عمودی بخوانید ،نه افقی . کتاب را نخوانید که بخوابید ... کتاب را بخوانید که بیدار شوید ... بعضی کتاب ها قصه میگویند که بخوابید .. و بعضی کتاب ها قصه می گویند که بیدار شویم . چقدر خواندن مهم نیست .. چگونه خواندن مهم است . سعی نکنید که چندین کتاب را بخوانید ، بلکه یک کتاب خوب را چند بار بخوانید . کتاب نردبان نور است برای پرواز شما به سرزمین روشنایی و آگاهی ،، نه تزیین کتابخانه . . . فقط بخوان و بخوان و بخوان ، زیرا دانش نهفته در کتاب ها جان بسیاری از انسان هارا نجات میدهد .

۲۴متاهل

قشنگ ترین خاطره من : پیامـ های تو💌بزرگترین ناراحتی من : دوری تو🥺بزرگترین امید من: خیلی زود ببیمت😍دعای همیشگی من: رابطه ما برای همیشه ادامه داشته باشه.♥️
۳۸ متاهل

تقریبا هم سن منی عشقولی

من مریسا گلی خودتونم همون مربی بدنسازی که تاپیک ورزشیم سنجاق بود و کلی روزای خوب باهاتون داشتم 🌹۳۶سالمه و بیست سال پیش با بهترین مرد دنیا ازدواج کردم الان مامان چهار تا گل پسرم خانواده شیش نفرم همه دنیای منن ♥