2726

تصور کنین شما یه قابلمه مسی دارید که توش غذای نذری میدین به جاریتون و اون قابلمه در اثر استفاده ی زیاد رنگش تیره شده،جاری شما اون قابلمه رو  اونقد میسابه که میشه عین روز اولش،و میزاره خونه مادرشوهرت تا هرموقع شما رفتین اونجا،ازونجا ورداری. ناگفته نماند که هر هفته خونه مادرشوهر جمع میشید برا همین گذاشته اونجا. شما از کار جاریتون ناراحت میشید؟ بنظر شما کار جاریتون درسته؟ یا چون جاریه یجوری بنظر میاد کارش. اینم بگم جاری تون دختر خیلی خوبی هست و وسواس داره نسبت به شستن و دستمال کشیدن ظروف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارش خوب بوده.ازش تشکرمیکنم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

نه کارش بد نبوده ، شسته دیده داره تمیزمیشه بیشتر شسته خودتم میگی وسواس داره، اصلا بی احترامی ندیدم ، لطفا همه چیزو ازتوش حرف درنیارید

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
2706