2733
2734

سر اینکه دوس پسر داشتم با سیلی زد تو گوشم و پرده گوشم پاره شد بنظرم ....بعضی مواقع سوراخ گوشم بم میشه و توش پر هوا میشه حتی صدای نفس کشیدن و حرف زدنم از داخل گوشم میاد...چه وحشتناکه...‌

داداش خیلی بده بزنه

اگه بخوای هیچی نگی جلو چشمته

بخوای تو روش وایسی نمیشه

بخوای قانونی برخورد کنی اول آبروی خودت و خانوادت رفته

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداش خیلی بده بزنه اگه بخوای هیچی نگی جلو چشمته بخوای تو روش وایسی نمیشه بخوای قانونی برخورد کنی ...

من داداش ندارم

کاش میداشتم و اون میزد

ولی حدقل میبود

جای یه برادر کنار منو خاهرم بدجور خالیه

بهم بگید براتون حمد بخونم
2738
من داداش ندارم کاش میداشتم و اون میزد ولی حدقل میبود جای یه برادر کنار منو خاهرم بدجور خالیه

که چی مثلا؟

هیچ تحفه ای نیس

تازه من داداشم از اون خوباش بود و اینو میگم

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!

الان میدونه ک اینطور شدی

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
عزیزم این همون داداشمه که توپست قبلی گفتم خیلی زن ذلیله

چقدر بی تربیته....چرااا از تو کوچیکتر و جرعت میکنه بزنه؟؟

وای حرص میخورم..البته منم از پسردایی و پسرعمو و پسر خاله هام کتک خوردم..😢 ..

منو بد محاصره کرد سلسله ی غم .!                                                
اره تازه افتخار هم میکنن به خودشون

خاک بر سرش کنن

اه حالم ازش بهم خورد

چقدر بده جامعه ما اینقدر مرد سالانه داره پیش میره

و از اون بدتر خانواده ها و خانمایی که از اینا حمایت میکنن

چقدر بی تربیته....چرااا از تو کوچیکتر و جرعت میکنه بزنه؟؟ وای حرص میخورم..البته منم از پسردایی و پس ...

اونا که جرعت ندارن منو بزنن ....ولی از بچگی همینجوری بزرگ شدیم

2706