2726
عنوان

لوازم ضروری سیسمونی👶

727 بازدید | 25 پست

سلام خانوما برای سیسمونی چیا بخریم؟ تاالان هیچی نخریدم لوازم اضافه نمیخوام که تا بچه بزرگ بشه شاید لازمش نشه ، کالسکه و صندلی ماشین و روروئک هم نمیخوام بخرم جاگیره

به نظرتون چیا لازم و ضروریه بگید لیست کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ماشین داریم اما کریر میخوام بخرم که همه جا استفاده کنم

کریر تا چند ماهگی استفاده میشه ولی صندلی ماشین تا چند سالگی

و اینکه این دوتا کاربردشون فرق داره کلا

به نظرم صندلی ماشین حتما بگیر

اسی منم مثل تو وسایل غیر ضروری رو حذف کردم و طی یه مدتی هر چی به ذهنم رسید و اطرافیان گفتن و یادداشت کردم و یه لیست تهیه کردم

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
کریر تا چند ماهگی استفاده میشه ولی صندلی ماشین تا چند سالگی و اینکه این دوتا کاربردشون فرق داره کلا ...

یعنی واقعا استفاده میشه؟ اخه میگم وسایل زیاد نگیرم که استفاده نشه چون انباری نداریم میمونه وسط وسایلا.لوازم بهداشتی و خورده ریز چیا باید بگیرم؟ 

اسی منم مثل تو وسایل غیر ضروری رو حذف کردم و طی یه مدتی هر چی به ذهنم رسید و اطرافیان گفتن و یادداشت ...

میشه لیستتو برای منم بنویسی؟ من هر چی مینویسم فک میکنم بازم اضافس خیلیاشون🤦‍♀️

میشه لیستتو برای منم بنویسی؟ من هر چی مینویسم فک میکنم بازم اضافس خیلیاشون🤦‍♀️

باشه میفرستم

خودت میتونی حذف و اضافه کنی ولی اینایی ک نوشتم ضروریه واقعا

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.
یعنی واقعا استفاده میشه؟ اخه میگم وسایل زیاد نگیرم که استفاده نشه چون انباری نداریم میمونه وسط وسایل ...

بله استفاده میشه

تو ماشین جای به امنه

لوازم بهداشتی من شامپو،شامپو بدن،لوسیون بدن،پماد سوختگی گرفته بودم فقط

البته برند خوب گرفته بودم

2706