2410
2553

ما تویه مجتمع اپارتمانی هستیم که پنجره اتاق خوابو پذیرایی رو به ورودی یه مجتمع دیگه باز میشه.یه ساعت پیش دیدم صدای جیغ و داد میاد اول فک کردم بچه ها دعوا میکنن نگا کردم دیدم یه خانمه که فقط شلوار تنش بود از به ماشبنی افتاد بیرون بدو بدو نیدوید دنبال ماشین بارو میگفت وایسا.یه مرد دیگه هم همش تهدیدش میکرد الان زنگ میزنم(کجا نمیدونم)خانمه هم درحالی که داشت لباسشو میپوشید میگفت توروخداذزنگ نزن میام‌!من که نفهمیدم جریان چی بود.این سومین دفعه س ازین مجتمع روبرویی ازین چیزا میبینم.

این خونه رو هم تازه با قسط خریدیم نمیشه عوض کرد.

خیلی بده اینجا نشستیم؟

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یا خدا.......کجا زندگی میکنید مگه؟؟؟؟متأسفانه مجتمعهای اپارتمانی شلوغ این مشکلاتم داره....عرکس از هر فرهنگی توش ساکن میشه و......

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2714
حالم بد شد... کاش چند نفری کمکش میکردن بیچاره رو

یه ماشین دیگه رد شد خانمه دوید دنبالش گفت وایسا.بعد اون یکی مرده گفت برو واینستا ماشینه روند ورفت‌.فک کنم شوهرش بود چون باهم رفتن داخل مجتمع.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

عزیزم بشین خونه ات ,,,,,,

چیکار به بقیه داری !!هرکس هرجور هست باشه !!!

تو که خودت نمیدونی قضیه چیه و دعوا سر چی بوده چرا فوری قضاوت می‌کنی 

اکه میخوای خیالت هم راحت باشه کنجکاوی نکن نگاه نکن 

چ ربطی ب خونه شما داره همه جا از این اتفاقا میفته بشین تو خونه ت لذتشو ببر فکرتو درگیر نکن

واسه سلامتی همه پدرمادرای زحمتکشمون صلوات بفرستین الهی سایه شون همیشه صحیح وسلامت بالاسرمون باشه ..😘😘

معلوم نیست داستان چی بوده

ولی چه مرد بیغیرتی !!!

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

ینی چی سومین بار؟همش بدون لباس میان بیرون؟؟

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼
2706