2733
2734

من رقصم خوب نیست اصلا بعد با یه مربی رقص صحبت کردم گفت حرکات پایه سیصد میگیره چهار جلسه 

حرکات پایه یعنی چی ؟ در چه حد یاد میده یعنی میتونم بعد با اهنگای مختلف برقصم ؟  

میشه بگید اصلا چه حوری رقص یاد بگیرم یه رقص ساده که با آهنگایی که میزارن بتونم تکون بدم حداقل 🙂

چند وقت دیگم محلس خودمه دارم می میرم از استرس 

اگه تهرانه پیج یا اسمشو ب منم بگو

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رقص خصوص عروس فرق داره 

من رنگ رقص عمومی فارسی رفتم دوماه پیش،۱۲ جلسه ،۴۰۰تومن 

الان دخترم رقص عموی آذری میره ،۴۰۰تومن

خوبه اولش رقصای خودتم یادت می‌ره ولی بعداریا میگیره برای اهنگ ها باید از قبل طراحی رقص کنی

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2738
از یوتیوب یاد بگیر بعد هم من که کلاس میرفتم تا قبل عید 250 بود ماهی 12 جلسه الان دیگه فوقش کرده باشم ...

کدوم شهر؟

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت
رقص خصوص عروس فرق داره  من رنگ رقص عمومی فارسی رفتم دوماه پیش،۱۲ جلسه ،۴۰۰تومن  الان دخت ...

شما کدوم شهری

2706