2726
عنوان

چرا من باید دیشب؟؟؟؟؟

221 بازدید | 10 پست

چرا باید من دیشب خواب عمو پورنگ و ببینم؟؟؟بعد اینهمه سال؟؟؟ بعد اونوقت خواب ببیینم که رازش لو رفته و فهمیدم کچله؟؟؟

چراااااا چرااااا😩😩😩😩ملت خواب میبینن منم خواب میبینم

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..

فقط جر

قبل از ریپلای امضامو بخون                                                                                                                                                  لغت نامه خیاط سایت :                                                  حوصله بحث باشمارو ندارم=شعور نداری بحث باهات بی خوده😜/شما کاملا درست میگی ببخشید=بذار توی همون حماقت و همه چیز دانی خودت بمونی😛/جوابی ندارم بدم بهت=مخاطب عزیز شما فاقد شعور و انسانیت هستید.                                                                   این لغت نامه رو نوشتم چون بحث با بعضیا واقعا بیخوده... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد میگن خواب هرکس از ناخواگاهش سرچشمه میگیره....اخه چرا باید یه نفر تو ناخوداگاهش باید به این فکر کنه که عموپورنگ مو داره یا کچله😑😑😑😑😑😑

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
بعد میگن خواب هرکس از ناخواگاهش سرچشمه میگیره....اخه چرا باید یه نفر تو ناخوداگاهش باید به این فکر ک ...

چی بگم...من حتی بعمرم ب همچین چیزی فک نکردم

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..
بعد میگن خواب هرکس از ناخواگاهش سرچشمه میگیره....اخه چرا باید یه نفر تو ناخوداگاهش باید به این فکر ک ...

جدی؟؟ من خواب دیدم معلم هنرم بهم میگه تو هیچی نمیشی اصن بدرد نمیخوری ... به طوری که نصفه شب با بغض از خواب بیدار شدم :>... خیلی گند بود

من همیشه ته دلم ادمهارو دوست دارم اما نمیدونم چرا اونها هیچوقت اینو نفهمیدن, اخه من واسشون هیچ سودی ندارم. شاید برای همینه هیچ دوستی ندارم. "مکس"............هیچوقت قلب آدمهارو نشکن چون یکی ازش دارن..بجاش استخوناشونو بشکن که 206تا ازش دارن :] ....یه اوتاکو و آرمی که همه جا ول میچرخه

😐😐😐😂😂😂

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭