2737
2734
عنوان

رشته روزنامه نگاری صدا سیما

186 بازدید | 5 پست

بخونیم آینده داره؟

یعنی بعد از فارغ التحصیلی استخدام میشی صدا سیما؟

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    

اگه دانشکده ی صداسیمابخونی،اره جذبت میکنن

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دانشکده ی صداسیمابخونی،اره جذبت میکنن

با رشته انسانی هم میشه؟؟؟؟

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2731
اسی من رفتم واسه کار مهندسی ب من میگ کارمند مجرد میخام مجرد و متاهلی چ فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😐😐😐

با رشته انسانی هم میشه؟؟؟؟

بله سه رشته ی نظری....ریاضی تجربی انسانی

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼