2726

امروز از دفتر فروش سایپا توی ستار خان یه ساینا خریدیم

بعد یه قرداد نوشنیم ک ساینا با این پلاک و کد شاسی و.. اینا به خانوم فلانی ک منم فروخته شده و امضا دفترم امضا و‌مهر زد.پول رو از طریق بانک واریز کردیم و رسید گرفتیم و ماشینم تحویل گرفتیم حالا منه بیچاره اولین بار ماشین  صفر خریدم..

ماشین پلاک شدس..گفت تا یک هفته دیگه کارت سوخت کارت سبز گارانتی و.. اینا میاد درخونتون بعد برو تعویض پلاک همش نگرانم  چون یه قرداد دیگه..اصولش اینه؟؟

تا مدارک بیاد سکته میکنم میگم نکنه ماشین رو به صد نفر فروخته باشن

میشه کمکم کنید میگرنم دارم با هر تَنش و استرس کلی اذیت میشم

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو اقوامتون کسی رو نداری که اطلاعات داشته باشه؟ والا منم نمیدونم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

وای اون نمایندگی نزدیک پل ستارخان؟

نگران نباش روندش همینه

ولی متنفرم از اون نمایندگی

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
ماهم یه روزی که ماشین صفر خریدیم همینجوری خریدیم بعد رفتیم تعویض پلاک نگران نباش

راست میگی؟ بخدا با صدتا قرض اینو خریدیم به بدبختی حالام خریدیم استرس یه چیز دیگه رو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم درستش همینه ما هم صفر گرفتیم همین بود  از نمایندگی گرفتی نگران نباش که ❤️

جدی؟ مرسی مهربونم ک کمک کردی خدا خیرت بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706