2737
2734

یا بحث و عوض میکنن

تا خودم حرف نزنم کسی باهام حرف نمیزنه 😕

حالم بهم میخوره هیچ نامی از زندگیم محبوب نبودم با اینکه کلی. اعتماد به نفس داشتم فقط بچه های سال پایینی دوسم داشتن و بقیه آدم حسابم نمیکردن

اگر حتی ذره ای من رو دوست داری بهم بگو ؛ چون فکر میکنم که در دنیای آدم هایی که ازم متنفرن غرق شدم 🔮 عاشق رنگ بنفش 💜 و میوه یاقوتی 🍇 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک میکنم گلم

اهمییت نده 

شاید زیاد صحبت میکنی و خودتو سبک میکنی 

سعی کن قلق ادمارو بدونی 

مغرور باش ولی غرور کاذب نداشته باش

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰
2731
درک میکنم گلم اهمییت نده  شاید زیاد صحبت میکنی و خودتو سبک میکنی  سعی کن قلق ادمارو بدو ...

اتفاقا اصلا زیاد صحبت نمیکنم

اگر حتی ذره ای من رو دوست داری بهم بگو ؛ چون فکر میکنم که در دنیای آدم هایی که ازم متنفرن غرق شدم 🔮 عاشق رنگ بنفش 💜 و میوه یاقوتی 🍇 
2738
اتفاقا اصلا زیاد صحبت نمیکنم

خب پس برات سخته ارتباط بگیری

جلو اینه با خودت صحبت کن 

همیشه لبخند بزن 

مطالعه کن که خیلی تاثیر داره

و اعنماد به نفس 

و خودتو نگیر

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰

من با اینکه خیلی عاقلم و خیلی بیشتر از سنم میفهمم و اطلاعات عمومی بالایی کلا دارم ولی هم سن سالام معمولا یا بخاطر حسادت یا اینکه میگن تو مغروری و بعضیاشم منو انگار کوچیک تر از سنم میبینن باهام رابطه خوبی ندارن    ولی اونایی یکی دو سال ازم کوچیک ترن خیلی باهام خوبن 

دو حالت داره یا خیلی باحجابی یا بیحجاب

چه ربطی داره آخه 😂

من متوسطه 

من تو مدرسه اینجوری بودم ، تا اینکه بالاخره با یکی صمیمی شدم و فهمیدم بقیه فکر می‌کنند من آدم مغروری ام و از جذبه و اینام میترسن 😐😐 خودم برگام ریخت وقتی شنیدم البته

تو کلاس زبان و جمع های خونوادگی هم همینه البته  با همون دوست هم کات کردیم الآن جز خونواده ام کسی رو ندارم ((: 

فعلآ که راضی ام 

چرا واقعا؟ شاید مثل من کم حرفی 

اره کم حرفم اما چرا بقیه کم حرفهای دورم آنقدر بقیه میرن سمتشون پس 😕✋

من تو مدرسه اینجوری بودم ، تا اینکه بالاخره با یکی صمیمی شدم و فهمیدم بقیه فکر می‌کنند من آدم مغروری ...

میگن مغرورم.  آمایه جوری رفتار میکنند انگار کلا نیستم آدم 

2706