2726
عنوان

مشکلات دوس پسر داشتن

297 بازدید | 15 پست

سلام دوستان حدود چند ماهی میشد که دوس پسرم کات کرده بودم چون خیانت کرده بود ، 

حدود ۱۰ روز پیش برگشت و گفت پشیمون و کارهایی کرد که من باور کردم تغییر کرده 

تا اینکه امروز فهمیدم هنوز دست از کاراش برنداشته 

و آدم زندگی من نیست 

و همه چیو تموم کردم 

اما رفیقای بسیار به درد نخور داره 

و میترسم که دوستاش بهش راهکار هایی بدن که مثلا عکسامو پخش کنه یا بفرسته برا خانوادم و .. و از این داستانا 

یه راه حل بهم بدین دی کنکور دارم و حالم خیلی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر این چیزا نکن 

دیگه دوره تهدید عکس گذشته 

دیگه خیانت کرده جدا شدی تهدید نداره

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

کنکوری که دوس پسر نباید داشته باشه ولش کن ایشالا بعد کنکور

عکساتم پخش کنه فتا هفت جدشو میاره جلو چشمت خیالت راحت

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
عکس نفرستادم  عکسای دو نفره داریم دو سال بود باهم بودیم

ای بابا کاری نمیکنه اگه کرد کافیه با پلیس فتا تماس بگیری و مشخصات بدی بهشون کارش تمومه 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
دوره این کارا گذشته عزیزم اگه ذات داشته باشه اینکارو نمیکنه بسپار به خدا 

خولش اینکارو نمیکنه 

ولی دوستایی داره که هر کدوم از اون یکی بدترن و ممکنه اونا تو فکرش بندازن همچین کاریو

خب همون..چ فکری کردی اصلا عکس گرفتی باهاش..چقد بی فکری بعضیا واقعا فرق خوب و بد رو نمیدونن

بله درسته 

من دو سال پیش خیلی بچه بودم و واقعا فرق خوب و بد رو نمیدونسم 

اگه میدونسم هیچ وقت وارد رابطه نمیشدم

2706