2726

مادر سه تا پسرم.هشت.هفت ساله ویه پنج ماهه.چندروزیه حالِ خوبی ندارم.خودم آدم نسبتا مذهبی هستم در کل دین رو هم بزارم کنار از نظر شخصیتی به شدت به خیانت حتی درحد کوچیک وکمش حساسم.ب همسرم وابستم وهمیشه دلم میخواس تو بدترین شرایط غیر از هم هیچی توجهمون رو جلب نکنه.

خودم ادم معمولی هستم.همه از نظر ظاهر دچهره ازم تعریف میکنن وبعضا گاهی حسادت.اما به لطف عملای زیبایی و انواع ارایش ولباس وجواهرات(که من هیچکدومو ندارم) ازنظر خودم یه ادم کاملا معمولی ب نظر میرسم.تا قبل ازدواج اصلا اهل ارایش نبودم حتی درحد کم،حتی تو مجلس خاستگاری.بعد ازدواج درحد کم.مراسما به خودم میرسم،تیپ وچهره وحتی اخلاقی.اما ادم که نمیتونه همیشه آنکارد باشه...پسرام ب شدت از من انرژی میگیرن.به خاطر شرایطم اصلا اهل دوست و بیرون وخوش گذرونی نیستم وحتی ب خاطر تربیت پسرام شده ارتباطم رو باافراد تزدیکم ک بهشون وابسته بودم ب شدددت کم کردم.تمام روز درحال فعالیتم.پخت و پز وتمیزی وی سری کارای واجب خونه که همه میدونین.بچه هام بتزی میکنن،ریخت وماش میکنن،مرتب غذا ومیان وعده میخوان،لباس شستن واتو ومرتب کردن و....

حالا بگم که چرااینارو گفتم...

من وهمسرم هیچ کدوم ب گوشی هم دست نمیزنیم.مگر کار خاصی پیش بیاد...ی مدت پیش همسرم برام پیامی فرستاد تواینستا که باز نشده بود،بهش گفتم رفتم از گوشیت ببینم چی فرستادی.همسرم حمام بود.اینستاروباز کردم.صفحه خودنو چک‌کردم ووقتی خارج شدم،دقیقا کسی که بعد از من همسرم بهش دایرکت داده بود،ی دختر جوونی بود توپروفایلش.صفحه چت روباز کردم.چیز خاصی نبود ولی شوهرم به تمام استوریای اون دختر خانم پاسخ داده بود وبینشون چنتا کلمه ای بود که شاید برا بعضیا عادی باشه اما برامن واقعا ناراحت کننده بود.وارد پیج اون دخترشدم.عکساش بی حجاب بود ولی خب این نیس بگم مبتضل...نه...ولی شوهرم همه رو لایک‌کرده بود...شوهری که من تو وات واینستا هرروز بهش پیامای عاشقانه واهنگ واین چیزا میفرستم وجواب نمیده...

من ناراحت شدم اما به خودم گفتم تو شوهرتو میشناسی.اهل این کارا نیس.گوشیو گذاشتم کنار.شوهرم ک از حموم اومد بیردن مستقیم رفت سمت گوشی خودش.حسسسس کردم مستقیم رفت اون صفحع چت رو پاک کرد.من خس کردم اتیش زد از سرم بیرون.بهش گفتم ی لحظه گوشیو بده.(من تااینجا عادی برخورد کرده بودم)گوشیو بردم و دیدم بله صفحه رو پاک کرده.اختیارمو ازوست دادم.گفتم اون چی بود پاک‌کردی؟چرا پاک گردی؟گفت چیزی نبود.گفتم اگه چیزی نبود چرا پاک‌کردی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرم حال منو که دید منقلب شد،گفت واسه خاطر همین کاراته.بی جنبه ای.گفتم زدی تمام عکسای اون دخترو لایک‌کردی....که چی؟برای چی؟تویی ک جواب ی پیام منو ب زور میدی.شوهر من چهارده ساعت سرکاره واصلا توخونه اهل موبایل واین چیزا نیس.

خلاصه چند روزی من سنگین بودم ولی اینقدر شوهرم بیخیال بود ک مجبور شدم بعد چندروز من سر بحثو باز کنم واونم گفت ک خیچی نیس.دختره همسرمو فالو کرده وازش خواسته فالوش کنه و پستهاش رو لتیک‌کنه.واز قضا تمام پستا عکس شخصی خود دختر بوده.در بازه اون چنتا کلمه ای که تو پاسخ ب استوری همسرم گفته بود، متاسفانه انکار کرد وگفت یادم نمیاد.وهمونجا اینساشو کلا پاک‌گرد.برگردم به چندروز پیش...من کلا متوجه ام که همسرم نگاه میکنه خانمارو.در حد یه نگاهه.ادمی نیس ک بگم زل میزنه و چندبتر نگاه میکنه وضتیعه واین حرفا.نه.اما میگم خب قرار نیس چشاشو ببنده...هب ماهم نگاه میکنیم.ب خصوص به لطف خانمایی که وااااقعا خیابونو بااتاق خواب عوضی گرفتن.تا چنروز پیش که من تو گوشیم ی پستی دیدم وب همسرم نشون دادم.فیلم‌تمام شد وارد فیلم بعدی شد.ی خانمی بود داشت نذری میداد متاسفانه با چه وضع تیپ واندامی.همسرم ب شوخی شروع گردگفت این هیئت کجاست ماهم بریم؟نذری میخوایم...من خندیدم وانا طبیعتا بدم اومد.شوهرم ادامه داد.که آره عجب هیئتیه بعد گفتم میتونی چشاتو ببندی،گوشیمم نداد بهم،گفت نه من حقیقتشو بهت بگم نگاه میکنپ،مگه میشه نگاه نکرد همه مردااااا نگاه میکنن اونم که میگه نگاه نمیکنم الکی میگه اونم بخصوص بااین وضع حانما...ببین اونجاشو(ی کلمه گفت که منظورش پ.ش.ت.ش.بود)چقدر گنده ست(لباس ون خانم ب شدت تنگ بود وزوم دوربین دقیقا رو اون قسمت بود)حقیقتش من دیگه تحمل نکردم.گفتمش واقعا زشته برات،واقعا خجالت نمیگشی...حالبه.از برخوردم وعصبلنیتم ناراحت شد وگارد گرفت.بهش گفتم دلم میخواست از اون زنای خراب باشم وبیام پیشت از مردا تعریف کنم ببینم چ حالی میشی.ولی حیف ک من مرد ببینم تمام موهای تنم سیخ میشه.

بازم گفت بی جنبه وتقصیر مته باتو شوخی میکنم واین حرفا...منم بهش گفتم خودت نگی،خودم چشم دارم میبینم.گیر داد ک بگو از من چی دیدی وخیلی بهش برخوووورد.

حالا س روزه ماباهم قهریم.حوصله هیچیو ندارم.حتی حوصله بچه هام.همش باخودم میگم نکنه من الکی قضاوتش کردم.نکنه من به خودم نمیرسم و کم گذاشتم😭نکنه واقعا چون همیشه ارایش وانواع لباس وتیپو ندارم اون اینطوری شده.

شما چی فکر میکنید؟ایا شما تو خونه همیییشه به خودتو میرسید؟با وضع سه تا بچه اونم پسر وشیطوووون و کی کار خونه؟نمیدووونم.دارم دیوونه میشم😔

شوهرم حال منو که دید منقلب شد،گفت واسه خاطر همین کاراته.بی جنبه ای.گفتم زدی تمام عکسای اون دخترو لای ...

قربونت برم من 

غصه نخور

تو هیچ جا کم نذاشتی..مردا نمیتونن درک کنن چقد سخته مادر بودن ..

ببین عزیزم الان از نظر روانشناسی توی این مرحله تو باید ۱۰۰خودتو براش بذاری تا تمام تمرکزش روی تو باشه و چشم و دلش بیرون از خونه سیر باشه

بهت شدیداً توصیه میکنم تلگرام رو نصب کنی و در کانال (زنان مطیع قدرتمند)عضو شی

کلی راهکار جذاب بهت میده و زندگیت از این رو ب اون رو میشه

موفق باشی😊💋 

زندگی مثل سیگار میمونه🚬روشن ک شد""چه بِکِشی// چه نَکِشی //تا تهش میسوزه👍