2733
2734
عنوان

از دست بچه جاریم در مونده شدم

1185 بازدید | 69 پست

اولش بگم  ببخشید یکم طولانیه  ولی دقیق توضیح میدم تا درست راهنماییم کنید   

من یه جاری دارم معلمه همسایه هم هستیم  سنشم یکگ از شوهرش بزرگتره  اونم یک دختر پسر داره منم دوتا دختر یه پسر که بچهامون حدودا همسنن دختر بزرگم با دختر اون و پسرمم با پسرش  بعد سر موضوعی شوهرای ما با هم دعوا کردن خونه پدرشون بعد این جاریمم رفته  وسط بحث اینا  داشته از شوهرش دفاع میکرده منم خونمون بودم   بعد شوهر من برگشته به این گفته  به تو چه پاشو گمشو برو خونت ما مولا نخواستیم خودمون داریم صحبت میکنیم تو چی میگی این وسط برو مولاا خونه پدرت باش    بعد   من چون نبودم تو بحث دیگه به روی خودم نمیاوردم بخاطر بزرگتر بودنش همیشه بیرون میدیدمش باهاش سلام علیک میکردم بعد یه مدت این خودش یجور برخورد کرد که من دیگه باهاش حرف نزنم منو  میدید برمیگشت اون ور   حالا دختر این با یه همسایه دیگمون  خیلی با سیاستن بچستا  ولی خیلی زرنگه  بچها غروب در میان بیرون برا بازی  این دختر رفته به همه  گفته با  این  زهرا بازی نکنید این شپشو هست  حالا من یه مدته میبینم هر کس میاد طرف دختر من اینا صداش میکنن دیگه  هیچ ‌کس با دخترم بازی نمیکنه  میره بیرون با  ناراحتی میاد خونه     دیروز رفتم به اون همسایمون گفتم بیا ببین این تو سرش شپش داره چرا به بچت چیزی نمیگی   خودش بازی نکنه   چرا به همه این طوری میگه    اونم گفت   ول کن بابا بچن  دیگه  ولی من نمیتونم دلم کباب میشه برا بچم         

من اصلا دوست ندارم بچه بره بیرون بازی کنها ولی بازی میکنن صداشون میاد  دخترم  دیگه خونه نمیمونه  همش بهونه  میاره  

حالا میگم به جتریم پیام بدم بگم که مثلا تو معلمی مردم بچشون رو میدن دست تو تربیت بشن چرا به دخترت چیزی نمیگی  یا   نگم   بدتر سبک میشم میگن اصرار میکنه هیچ کس با بچش بازی نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مولا چیه؟

ملا یعنی کسی که سواد داره معلمه

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
مولا چیه؟! بهتر اصلا نذار بره تو کوچه.

ملّا ،دانشمند،معلم

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706