عنوان

بچه ها بنظرتون شوهرم حق داره؟

268 بازدید | 27 پست

بچم ۳.۵سالشه، چندروزیه میذارم خودش شلوارشو دراره بره دستشویی،بعد که جیششو کرد میرم میشورمش خودم، حالا امروز بازیگوشیش گرفته بود تا من برم داخل، میومد بیرون، اومد بیرون و دست زد به......ش، منم گرفتمش و بردمش شستم دستشم شستم، بعد شوهرم داد و بیداد راه انداخت که چرا تیشرتشو عوض نکردی،تیشرتش یه لحظه اومد روی......ش، خورد بهش، خونه کلا نجس میشه بچه مریض میشه، شما باشین عوض میکنین یعنی من کثیفم؟ میگه بعد از این کلا لختش کن بعد بفرست دستشویی

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

خیلی داد و بیداد کرد، میگفت تو بی عرضه ای نمیتونی جلوشو بگیری در نره از دستشویی، تو نظافت به این بچه یادنمیدی، ......ش خورد به تیشرتش همه پوستش تاول میزنه فردا پس فردا، خدا میدونه من الان بودم و دیدم لابد وقتی من نیستم میشاشه تو خونه! جوابشو چی باید میدادم بچه ها؟ فقط گفتم داد و بیداد نکن بابا

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا یعنی چی

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖

منم چندشم میشه 

ولی واکنش شوهرت بد بوده باید با آرامش میگفت

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
😐

از صبح تا الان قهره باهام سر این، ۲۰۰بار تاکید کرده که خواست بره دستشویی بلوزشم درار، بابا من میخوام یادش بدم همون شلوارشم درنیاره الان بلوزشم درارم فردا روزی بخوایم بریم جایی کلا لخت بشه؟؟ چیکارکنم من

من پسرم از. پنج سالگی دیگه نمی شورم

والا خودش بچه بوده یعنی تو کوچه نمیکشیده پایین جیش کنه؟ بعد کی میشستش؟ والا

جایی مهمونی می‌رسد یا بخاد بره مهدکودک که نمیتونه لخت بشه بره دستشویی...

بیخیال بابا،کوچولوعه ،کم کم یاد میگیره .میخایم ی مدت خودت باهاش برو تو همه چی رو قشنگ بهش یاد بده 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖

اگر دستشویی کرده وهنوز نشسته بودیش ولباسش برخورد داشته ،لباس نجسه ودر غیر اینصورت نجس نیست ،

در ضمن اگر کاملا لخت بشه هم توجهش به خودش بیشتر جلب میشه واین خوب نیست وتازه اول دردسر برای بیرون دستشویی بردن که نمیتونه راحت بره ،

فقط بهش یاد بده که لباسش رو بالا بکشه تا نجس نشه

فکر کنم تیشرت نجس میشه ولی نیازی به اینهمه داد و بیداد نبود حالا خوبه بچه رو سر باباش نشا...😁😁😁

یه لحظه تیشرتش اومد پایین، توروخدا همه بیاین نظر بدین ببینم شما اصلا به عقلتون میرسه که تیشرت عوض کنین؟ تیشرت که شاشی نشده بود فقط به اونجاش خورد یه لحظه، ضمنا اینم بگم خواهرزادش میره دستشویی دمپایی نمیپوشه اصلا،بعد ایشون همیشه تمیزی خواهرشو برام تعریف میکنه

اگر دستشویی کرده وهنوز نشسته بودیش ولباسش برخورد داشته ،لباس نجسه ودر غیر اینصورت نجس نیست ، در ضمن ...

بهش گفتم لباستو بده بالا،بازیگوشه،اومد بیرون داشت میدویید لباسشم خورد بهش

جایی مهمونی می‌رسد یا بخاد بره مهدکودک که نمیتونه لخت بشه بره دستشویی... بیخیال بابا،کوچولوعه ،کم ک ...

طفل معصوم خودش خیلی رعایت میکنه،مثلا عمرا پاشو بذاره زمین یا دست به جایی بزنه، تا چندروز پیش خودم باهاش میرفتم وقتی دیدم خیلی تمیزه و مراقبه دیگه اولش نمیرم داخل

2706