2726

ترکيب ماست و حنا معجزه میکنه

پوست رو روشن میکنه جای جوش رو کمرنگ میکنه منافذ رو کوچیک میکنه 

درکل عالیه 

من چهار روزه دارم استفاده میکنم خیلی راضی بودم

البته شنیدم برای کسایی ک طبشون گرمه شاید مناسب نباشه، پس اگه خواستید امتحان کنید اول روی پوست دستتون امتحان کنید که ی وقت حساسیت نداشته باشید

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏

حنا رنگ نمیده به پوست؟

تجربه اقدام و بارداری و سقط دارم و سونو و آزمایش بلدم تفسیر کنم کمک خاستین بگین🩺           ژینا‌گیان,تونامری,ناوت‌ئه‌بیته‌ره‌مز . .           من یه INTJ  منطق گرام با من از عشق حرف نزنید🥲. درخاست دوستی ندین❌ اینکه از مشکلاتم با همسرم میگم دلیلی نمیشه که بخام خیانت کنم درخاست نده آقای محترم🤢           کسایی که تو تاپیک های کودک همسری میگن ده سالمون بود ازدواج کردیم هشت تام بچه داریم راضیم احترام بزارید . مثل سگ دروغ میگن . یاد بگیرید به هر چیزی احترام نزارید کودک همسری همون آدمخواریه فقط خوردن روح آدم :)        بیاین ما بدبخت بیچاره ها بچه نیاریم شاید نسل بدبختی منقرض شد و دنیا شاد شد...به جای اینکه تو بارداری قرآن بخونی تا فرزند صالح بیاری قبل بارداری کتاب تربیت فرزند بخون مشاوره برو و حسابتو پر پول کن قول میدم فرزند صالح بیاری❤️     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی😘😍 چند بار در هفته؟

من روزی 1بار استفاده میکنم بعد اینکه پوستم درمان شد هفته ای ی بار استفاده میکنم 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
حنا رنگ نمیده به پوست؟

1ربع بمونه و بعد شسته بشه رنگ نمیده اگه بده هم نهایت دو سه ساعت میمونه و پاک میشه، منکه اصلا مشکلی با رنگ دادنش نداشتم چون با چند بار شستن پاک شد

میزان ترکیب و روش استفاده هم بگو گلی

حنا 1 قاشق چایخوری ماست 1 قاشق غذاخوری برای هر بار استفاده کافیه

2706